اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

فوت ۲ جوان بر اثر مسمومیت الکلی در بهارستان/ ۲ نفر نابینا شدند

بهارستان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان گفت: ۲ نفر براثر مسمومیت الکل در بهارستان فوت کردند و ۲ نفر نیز نابینا شده‌اند.

به گزارش شجرنیوز از بهارستان، سید امیر احمدی دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان، ضمن تأیید مسمومیت الکلی در بهارستان اظهار داشت: 2 نفر در رابطه با مسمومیت الکلی در شهرستان فوت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه 2 جوان دیگر براثر مسمومیت الکی بینایی خود را از دست داده‌اند افزود: پلیس تخصصی به همراه بازپرس پرونده با بررسی همه جوانب 4 نفر از عاملان مسمومیت الکلی را در شهرستان بهارستان دستگیر کرده است.

دادستان بهارستان در ادامه گفت: دستگیری‌ها در رابطه با مسمومیت الکلی و فروش مشروبات الکلی تا رسیدن به سر شبکه و منشاء اصلی این اتفاقات ادامه خواهد داشت.

احمدی با توصیه به خانواده‌ها در مراقبت از فرزندان خود در برابر مصرف مشروبات الکلی تأکید کرد: خانواده‌ها باید اقدام مراقبتی و پیشگیرانه در برابر فرزندان خود داشته باشند و اجازه ندهند جوانان به سمت مصرف مشروبات الکلی سوق پیدا کنند.

دادستان شهرستان بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: سیستم قضایی بهارستان به همراه مأمورین نظم و امنیت برخورد قاطع با عرضه کنندگان مشروبات الکلی خواهند داشت.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.