ویدیوهای منتخباخبارفیلم

فیلم شلیک های مرد کینه جو در داروخانه شهرری / پای یک دختر در میان بود

فیلم شلیک های مرد کینه جو در داروخانه شهرری / پای یک دختر در میان بود

به گزارش شجرنیوز، سرهنگ محمد قاسم طرحانی فرمانده انتظامی شهرستان ری، اظهار کرد: 17مهرماه سال جاری، وقوع 2 فقره تیراندازی توسط یک مرد جوان و مجروحیت 3 نفر از شهروندان در شهرستان ری، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از ماموران پلیس امنیت قرار گرفت.

وی افزود؛ بنابر حساسیت موضوع، ماموران خیلی زود راهی صحنه‌های جرم شدند و با آغاز تحقیقات میدانی پی‌بردند، متهم برای صحبت کردن با دختر مورد علاقه‌اش وارد محل کار او در داروخانه‌ شده که کارکنان این داروخانه مانع از این کار شده‌اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه پسر جوان با اسلحه خود شروع به تیراندازی های خونین در داروخانه کرده که در این تیراندازی ها ۲ نفر در داروخانه مجروح می‌شوند.

وی با بیان اینکه متهم پس از این حادثه به سراغ پدر دختر جوان در محله دولت آباد رفته و وی را نیز از ناحیه پا هدف گلوله قرار داده است، متذکر شد: ماموران پلیس امنیت در نخستین گام با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی گسترده متوجه شدند، متهم قصد دارد خیلی زود کشور را به صورت غیرقانونی ترک کند که همین سرنخ کافی بود تا پسر جوان در یک قدمی بازداشت قرار بگیرد.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه  با روش‌های کشف نوین جرم و رصدهای اطلاعاتی مشخص شد، متهم پس از تلاش‌های نافرجام خود جهت فرار از مرز، ماموران وی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با هماهنگی‌های لازم قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در “شهرری” دستگیر کردند.

رئیس پلیس شهرستان ری با بیان اینکه متهم سابقه سابقه دار بوده و در گذشته مرتکب قتل شده که با پرداخت دیه از قصاص رها شده است،  عنوان کرد: متهم پس از انتقال به اداره پلیس اطلاعات هدف تحقیقات قرار گرفت و در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر  تیراندازی با سلاح گرم اعتراف کرد.

وی در پایان با بیان اینکه از متهم یک سلاح کلت کمری و ۲ خشاب به همراه 81 تیرجنگی کشف شده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرائم احتمالی و روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار ماموران پلیس اطلاعات شهرستان ری قرار گرفت.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: رکنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.