90 درجهاخبارخبر مهمورزش

قضاوت جنجالی کوپال و حمله به اینستاگرام گلاره

قضاوت بازی جنجالی و پرماجرای استقلال - تراکتور، تبعات عجیبی را برای خانواده ناظمی به همراه داشته است.

قضاوت جنجالی کوپال و حمله به اینستاگرام گلاره

به گزارش شجرنیوز، دو پنالتی به سود استقلال و تکرار پنالتی دوم که محمدرضا اخباری مهار کرد، کافی بود تا تراکتوری‌هایی که تا چند دقیقه پیش رویای حذف استقلال و دومین برد در یک هفته را در سر می‌پروراندند، خشمگین و عصبانی به فضای مجازی بروند و صدای اعتراض خود را بلند کنند.

این البته فقط هواداران تراکتور نبودند که در صفحات اینستاگرامی و کانالهای تلگرامی، علیه داور موضع‌گیری کردند. همان لحظات، بازیکنانی که یکی پس از دیگری از میکسدزون به سمت اتوبوس تیم می‌رفتند، مقابل خبرنگاران ایستاده و سوالات آنها را با جملاتی آغشته به اعتراض و اتهام نسبت به کوپال ناظمی، پاسخ می‌دادند.

کوپال ناظمی که یک داور باتجربه در فوتبال ایران محسوب می‌شود، در حالی این بازی جنجالی و پرماجرا را سپری کرد که خود در متن اتفاقات رخ داده در این بازی هم بود و چه بسا باید مرد شماره یک این جدال لقب بگیرد. کوپال همچون بسیاری دیگر از همکارانش، از خانواده داوری سر برآورده و همزمان با قضاوت او در لیگ برتر مردان، خواهر او نیز در فوتسال زنان کار داوری را انجام می‌دهد و چه بسا از پسرِ خانواده موفق‌تر نیز بوده است.

اما شاید هیچکس تصورش را هم نمی‌کرد که پای گلاره به بازی استقلال – تراکتور و حواشی عجیبش باز شود. با این حال، ساعتی بعد از سوت پایان کوپال، هواداران خشمگین منتسب به تیم تراکتور در یک حمله تمام عیار به اینستاگرام گلاره ناظمی رفتند و خشم خود از قضاوت کوپال را روی سر او خالی کردند.

شدت حملات به اینستاگرام این داور زن برجسته فوتسال ایران به حدی شدید بود که گلاره پس از اطلاع و تعجب، مجبور شد تا کامنت‌های خود را ببندد تا پستهایی که در زمانهای مختلف و به دلایل متفاوت منتشر کرده، این چنین تحت تاثیر قضاوت برادرش قرار نگیرند.

گلاره و کوپال البته هنوز در این باره اظهارنظر نکرده‌اند اما حملات به خواهر داور بازی استقلال – تراکتور همچنان در دایرکت‌ اینستاگرام ادامه دارد و به حدی است که او جرات بازکردن کامنت پست های خود را نداشته باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.