اخباراخبار شهرستان پردیسخبر مهمدر استان

مترو تهران به پردیس و دماوند متصل می‌شود ‌

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران از اتصال مترو تهران به پردیس و دماوند خبر داد و گفت: متروی دماوند و پردیس در دستور کار قرار دارد و با پیگیری از سازمان برنامه و بودجه کشور تأمین اعتبار آن انجام و اجرایی خواهد شد.

مترو تهران به پردیس و دماوند متصل می‌شود ‌

به گزارش شجرنیوز از پردیس، علاءالدین ازوجی ظهر امروز در حاشیه بازدید از نیازها و ظرفیت‌های شهرستان پردیس اظهار داشت: بخش عمده‌ای از جمعیت این شهرستان در رفت و آمد به پردیس و شهر تهران هستند لذا باید زیرساخت‌های حمل و نقلی برون شهری این شهرستان که جنبه استانی و حتی ملی نیز دارد بررسی و برنامه ریزی شود.

وی افزود: اتصال مترو تهران به پردیس و دماوند در دستور کار قرار دارد که با پیگیری از سازمان برنامه و بودجه کشور تأمین اعتبار آن انجام و اجرایی خواهد شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران در ادامه گفت: تأمین آب شرب یکی از مشکلات شهرستان پردیس است که در تعامل با وزارت نیرو از محل نشتی آب سد لار جهت آب‌رسانی به دماوند و پردیس اجرایی خواهد شد.

ازوجی در پایان خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی منطقه که با توجه به جمعیت پاسخگوی نیاز مردم نیست، باید مورد بررسی قرار گیرد و برای ایجاد و توسعه این حوزه تأمین اعتبار انجام و پیگیری و هماهنگی لازم برای تکمیل این زیرساخت‌ها جهت استفاده مردم اعمال شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.