اخبار شهر پرنداخباراخبار شهرستان رباط کریمخبر مهمدر استان

مترو پرند پنجشنبه افتتاح نمی‌شود

رباط کریم- روابط عمومی شرکت متروی تهران و حومه در مورد خبر زمان افتتاح مترو پرند اعلام کرد: آنچه بیان شد لزوما به معنای بهره‌برداری از مترو پرند در روز پنجشنبه این هفته نیست و باید با دستگاه‌های اجرایی دیگر هم هماهنگی نهایی صورت پذیرد.

به گزارش شجرنیوز از پرند، محسن هرمزی؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در توضیح خبر منتشره از سوی خبرگزاری‌ها مبنی بر افتتاح ایستگاه مترو پرند در روز پنجشنبه هفته جاری و توضیحات خود پیرامون آخرین وضعیت این پروژه در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: آنچه در جلسه صبح روز یکشنبه 5 آذر ماه خطاب به اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران عنوان کردم، این بود که آمادگی بهره‌برداری از ایستگاه مترو پرند حتی برای پنجشنبه هفته جاری هم وجود دارد و مقدمات و پیش‌نیازهای افتتاح پروژه تکمیل شده است.

وی افزود: منتهی برگزاری مراسم بهره‌برداری از این ایستگاه و 19 کیلومتر مسیر ریلی احداث شده مستلزم انجام برخی هماهنگی‌های نهایی است و درصدد هستیم بهترین زمان ممکن را با توجه به جمیع جهات برای افتتاح این پروژه که 18 سال از تاریخ شروع مطالعات آن می‌گذرد، تعیین کنیم.

هرمزی یادآور شد: در واقع آنچه بیان شد، لزوما به معنای بهره‌برداری از مترو پرند در روز پنجشنبه این هفته نیست و باید با دستگاه‌های اجرایی دیگر هم هماهنگی نهایی صورت پذیرد.

به گزارش شجرنیوز، معاون حمل و نقل شهرداری تهران روز یکشنبه در صحن علنی از افتتاح ایستگاه مترو پرند در پنجشنبه هفته جاری خبر داده بود.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.