اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

متلاشی شدن باند سارقان موبایل با 420 فقره سرقت در بهارستان

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: یکی از مخوف‌ترین باندهای موبایل‌قاپی با ۴۲۰ فقره سرقت متلاشی شد.

متلاشی شدن باند سارقان موبایل با 420 فقره سرقت در بهارستان

به گزارش شجرنیوز، سرهنگ محمدرضا علیزاده، با اشاره به اجرای طرح اقتدار در شهرستان بهارستان اظهار داشت: 74 نفر از اراذل و اوباش بهارستان در طرح محله به محله اقتدار توسط پلیس دستگیر شدند.

وی به کشف 60 قبضه سلاح سرد از اراذل و اوباش اشاره کرد و افزود: ناامن‌کنندگان جامعه و اراذل و اوباش هیچ‌گونه حاشیه امنی نخواهند داشت و پلیس با صلابت و اقتدار هیبت اراذل و اوباش را درهم خواهد شکست.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در ادامه گفت: باند سارقین تلفن همراه در بهارستان که یکی از باندهای مخوف بود با 420 فقره سرقت گوشی و تبلت توسط پلیس متلاشی شد.

علیزاده در ادامه با اشاره به دستگیری مالخران گوشی‌های مسروقه تصریح کرد: گوشی‌ و تبلت‌های سرقتی توسط مالخران اوراق می‌شد و قطعات آن به فروش می‌رسید.

وی ادامه داد: 25 واحد صنفی متخلف در طرح امنیت محله به محله اقتدار توسط پلیس اعمال قانون و پلمب شدند و نظارت بر اصناف توسط پلیس همچنان تداوم دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: طرح اقتدار پلیس در راستای امنیت محله به محله ادامه دارد و همکاری و توجه مردم به هشدارهای پلیسی در حفظ اموال و گوشی تلفن همراه ضروری است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.