نفت و انرژیاخباراقتصاد

مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس: خدمات ارزی و ریالی بانک شهر تکیه گاه صنعت پتروشیمی است

مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: امروز بانک شهر یکی از حامیان جدی صنعت پتروشیمی در پیشبرد طرح‌ها و افزایش تولیدات در این صنعت است.

به گزارش شجرنیوز به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکتر علی عسکری در دیدار با دکترسیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر که در حاشیه “چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل و اقتصاد دانش بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش” انجام شد، گفت: افزایش تعاملات و برگزاری نشست های تخصصی میان دو طرف طی یک سال اخیر نشان از عزم جدی برای توسعه روابط و استفاده از ظرفیت ها است.
علی عسکری با بیان اینکه عدم استفاده از توان بانک شهر برای حمایت از صنعت پتروشیمی ظلم به این صنعت بوده، تصریح کرد: اما خدا را شاکریم که امروز توانمندی های این بانک در حوزه های مختلف مالی و بانکی شناسایی و به کمک صنعتگران آمده است.
وی با اشاره به خدمات به روز و برتر بانک شهر به عنوان بانکی جوان و محبوب در کشور، عنوان کرد: در شرایط تحریم های ظالمانه علیه کشور، این بانک تکیه گاهی محکم برای صنعت پتروشیمی است.
علی عسکری با بیان اینکه تحقق وعده ها، انضباط کاری، سرعت بالای تصمیم گیری و وجود روحیه خدمت رسانی وجه تمایز بانک شهر است، ادامه داد: فعالان پتروشیمی عزمی جدی برای همکاری با این بانک دارند.
دکترسیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر نیز در این دیدار با بیان اینکه عزم جدی در احصاء نیازها و برآورده ساختن انتظارات فعالان صنعت پتروشیمی، در چارچوب قوانین و مقررات بانکی داریم، گفت: نگاه بانک شهر به شرکت‌های پتروشیمی نیز ‏حمایتی و تخصصی است.
دکتر احمدی خاطرنشان ساخت: با توجه به نقش و جایگاه صنعت پتروشیمی در ارز آوری و توسعه اقتصادی کشور، افزایش تعاملات و همکاری ها با فعالان این صنعت را افتخاری برای خانواده بزرگ بانک شهر می دانیم.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.