اخبار شهرستان رباط کریماخبارخبر مهمدر استان

مسمومیت الکلی ۲۲ نفر در رباط کریم و پرند/۷ تن فوت شدند

رباط کریم-فرماندار رباط کریم از مسمومیت الکلی ۲۲ نفر در رباط کریم و پرند خبر داد و گفت: متاسفانه طی چهار روز اخیر هفت نفر نیز بر اثر مصرف مشروب الکی تقلبی فوت شده اند.

به گزارش شجرنیوز از رباط کریم، امید احمدی فرماندار این شهرستان، از وقوع مسمومیت الکلی در رباط کریم و پرند خبر داد و اظهار داشت: متأسفانه به تازگی در این شهرستان ۷ نفر بر اثر استفاده از مشروبات الکی تقلبی فوت شدند و ۲۲ نفر هم تاکنون مسموم شده‌اند.

احمدی عنوان داشت: تعدادی از مسموم شدگان و فوت شدگان اتباع بودند، اما مابقی از اهالی پرند و رباط کریم بودند و این اتفاقات تلخ طی چهار روز اخیر در بیمارستان رباط‌کریم ثبت شده است.

رئیس شورای تأمین رباط کریم با اشاره به اینکه با فوریت پرونده قضائی برای دستگیری عوامل توزیع تشکیل شده است، افزود: معمولاً مسمومیت الکلی بین ۱۲ تا ۱۸ ساعت بروز می‌دهد اما بررسی‌ها نشان می‌دهد الکل‌هایی که باعث فوت این ۷ نفر شده نیز در کمتر از ۶ ساعت آنها را زمین‌گیر کرده است.

وی با تاکید بر اینکه فعلاً توزیع مشروب‌های تقلبی منشأ دقیقی ندارد، اضافه کرد: دلیل تعدادی از فوتی‌ها متأسفانه به‌خاطر دیر رجوع کردن به بیمارستان بود، شاید اگر زودتر مراجعه می‌کردند دچار این اتفاق تلخ نمی‌شدند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.