اخبار شهرستان شهریاراخبارخبر مهمدر استان

«نارسایی شدید»، علت فوت نوزاد حادثه بیمارستان امام سجاد شهریار

شهریار- دانشگاه علوم پزشکی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای علت فوت نوزاد حادثه بیمارستان امام سجاد (ع) را «نارسایی شدید در هنگام تولد» اعلام کرد.

به گزارش شجرنیوز از شهریار، یکم اردیبهشت امسال فوت یک نوزاد در بیمارستان امام سجاد (ع) موجب رنجش خاطر بسیاری از هموطنان شد؛ بلافاصله بعد از این اتفاق با دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران کمیته ای متشکل از معاون درمان، رئیس دانشکده پزشکی، مدیران گروههای آموزشی کودکان و «زنان و زایمان»، رئیس و مدیر وقت بیمارستان، پزشکان و کارشناسان مقیم بیمارستان، مدیر بازرسی و شکایت دانشگاه و سایر ذیربطان تشکیل و پس از بررسی مقرر شد، پرونده به پزشکی قانونی ارجاع تا علت فوت نوزاد بررسی و نظر کارشناسی مشخص و اعلام شود.

بر این اساس به تازگی اداره پزشکی و قانونی شهرستان شهریار گزارشی را به دادستانی عمومی و انقلاب این شهرستان ارسال کرده که بر نارسایی شدید در هنگام تولد به عنوان علت فوت این نوزاد تاکید می کند.

در این گزارش گفته شده، « با مطالعه گزارش معاینه جسد و نتایج آزمایش های آسیب شناسی و همچنین مندرجات پرونده بالینی مادر، علت فوت نارسایی شدید نوزاد (زایمان زودرس) تعیین می شود.»

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.