اخبار شهرستان دماونداخبارخبر مهمدر استان

نقاط آلوده شهر دماوند پاکسازی شد

دماوند- رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست دماوند از ادامه اجرای طرح پویش بی‌زباله در دماوند خبر داد و گفت: پاک‌سازی نقاط آلوده شهر با هماهنگی اداره حفاظت محیط‌زیست و شهرداری دماوند انجام می‌شود.

به گزارش شجرنیوز از دماوند، نقی میرزاکریمی ظهر امروز در حاشیه پاک‌سازی نقاط آلوده شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برابر هماهنگی به‌عمل‌آمده صبح امروز در ادامه پویش بی‌زباله و پاک‌سازی نقاط آلوده و در راستای مصوبات کمیته پسماند فرمانداری با حضور میدانی شهردار محترم دماوند و تلاش عوامل شهرداری برخی نقاط آلوده و ورودی شهر دماوند از زباله و نخاله‌ها پاک‌سازی شد.

وی افزود: با بازدید مشترک از محدوده بالادست بلوار یادگار امام شهردار دستور دادند با کنترل منطقه و ایجاد راه‌بند در مسیر موجود از ادامه تخلیه نخاله در اراضی بالادست این بلوار جدید توسط معاونت خدمات شهری جلوگیری و محل نیز پاک‌سازی و ساماندهی شود.

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست در ادامه گفت: از مردم درخواست داریم ضمن همکاری در زمینه حفظ محیط‌زیست شهری، در مدیریت پسماند شهرداری و دهیاری‌ها را یاری کنند و همراهی لازم را در این زمینه داشته باشند.

میرزاکریمی در پایان خاطرنشان کرد: برابر هماهنگی‌های قضایی به‌عمل‌آمده در صورت مشاهده خودروهای تخلیه کننده نخاله و پسماند در محل‌های غیرمجاز خودرو متخلفین توقیف و ضمن پاک‌سازی محل و پرداخت جزای نقدی به توقیف خودرو تا 10 هفته به استناد قانون مدیریت پسماند محکوم خواهند شد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.