حوادثاخبارجامعه

هانی‌کُرده در بهشت‌ زهرا تیر خورد

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران از درگیری مسلحانه اراذل در مراسم تدفین در بهشت زهرا و مصدومیت یکی از اراذل معروف تهران با شلیک گلوله و ضربات چاقو خبر داد.

به گزارش گروه جامعه شجرنیوز، رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران سرهنگ سعید راستی امروز سه شنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۲ در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از مصدومیت یکی از اراذل سطح یک تهران در بهشت زهرا خبر داد.

 رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران گفت: در ساعت ۱۳ روز جاری مراسم تدفین یکی از اراذل سطح ۱ در بهشت زهرا در حال برگزاری بود که سایر اراذل و اوباش نیز در این مراسم حضور داشتند.

 وی افزود: در حین انجام این مراسم دو گروه از اراذل که اختلاف قدیمی با هم داشتند با هم درگیر شده که بر اثر درگیری مسلحانه یکی از اراذل سطح ۱ [ هانی کرده]با یک گلوله به پای چپ و ۴ ضربه چاقو به سر و کمر مصدوم شد.

سرهنگ راستی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری عوامل درگیری مسلحانه ادامه دارد از انتقال مصدوم به بیمارستان در جنوب تهران خبر داد.

گفتنی است پلیس در دستور العمل‌های خود افراد شرور را سطح بندی کرده و کسانی که تکرار شرارت داشته باشند از نظر پلیس در سطح یک تعریف شده و رفتار و حرکات آنان در کنترل و اشراف اطلاعاتی پلیس قرار دارد اما اراذل سطح ۲ کسانی هستند که معمولا نوچه‌های افراد سطح یک هستند و به کمک آنان در شرارت‌ها می‌آیند؛ اراذل سطح 3 هم افرادی هستند که معمولا نوع شرارت آنها یک یا ۲ بار تکرار شده است.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.