اخبار استان هااخبار

هشدار یک مقام اطلاعاتی نسبت به توطئه دشمن برای انتخابات

معاون فرهنگی، سیاسی اداره کل اطلاعات استان اردبیل گفت: این ۲ جریان وابسته به نظام و در داخل حاکمیت هستند ولی دشمن سعی می‌کند با دوگانه‌سازی این جریان انتخاباتی فضای ناامنی و بی‌اعتمادی را دامن بزند تا به نوعی مشارکت مردم کاهش پیدا کند.

به گزارش گروه استان های شجرنیوز، معاون فرهنگی، سیاسی اداره کل اطلاعات استان اردبیل عصر یکشنبه در نشست چالش‌های انتخاباتی با حضور اصحاب رسانه در اردبیل اظهار داشت: نظام سلطه در کنار اقدامات سخت امنیتی جنگ ترکیبی را با نگاه نرم‌افزاری دنبال می‌کند و در این حرکت سعی می‌کند از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی به نفع خود استفاده کند.

وی تلاش دشمن را برای ناامید کردن ملت ایران در آستانه انتخابات یادآور شد و تصریح کرد: رسانه‌ها باید این توطئه و ترفند دشمن را خنثی کرده و نصاب مشارکت مردم را در عرصه انتخابات نسبت به دوره‌های گذشته بالا ببرند.

معاون فرهنگی، سیاسی اداره کل اطلاعات استان اردبیل گفت: در این پیچ تاریخی وظیفه همه ماست تا به حضور و مشارکت بالای مردم در عرصه انتخابات کمک کنیم چرا که حضور بالا در انتخابات نشانی از بلوغ سیاسی ملت ایران در دفاع از حاکمیت اسلامی است.

وی به 2 جریان و سلیقه حاضر در انتخابات اشاره کرد و افزود: این 2 جریان وابسته به نظام و در داخل حاکمیت هستند ولی دشمن سعی می‌کند با دوگانه‌سازی این جریان انتخاباتی فضای ناامنی و بی‌اعتمادی را دامن بزند تا به نوعی مشارکت مردم کاهش پیدا کند.

معاون فرهنگی، سیاسی اداره کل اطلاعات استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید با تولید محتوای خوب و منطبق بر واقعیت به این توطئه دشمن پایان داده و به مسائل با محوریت فقر و فساد در جامعه و تبعات آن توجهی نداشته باشند.

وی زمینه‌سازی دشمن را برای ارائه تحلیل‌های غلط و دوگانه‌سازی بین حاکمیت و ملت را یادآور شد و اضافه کرد: به هیچ وجه حق افراطی‌گری در مسائل قومی، قبیله‌ای و اجرای سناریوهای دروغین را نداریم و باید به واقعیت‌ها و بیان مسائل امیدآفرین توجهی جدی داشته باشیم.

معاون فرهنگی، سیاسی اداره کل اطلاعات استان اردبیل بیان کرد: دشمن در مرحله بعد سعی خواهد کرد تا تقلب در انتخابات و به نوعی ناامنی را در جامعه ترویج دهد که در ماه‌های اخیر بسیاری از این توطئه‌های ضد امنیتی در کشور خنثی شده و بهتر است رسانه‌ها روایت دشمن را تعقیب نکرده و روایت حقیقی را در کشور مورد توجه قرار دهند.

وی از رسانه‌ها خواست تا در تولید محتوا و توجه به مسائل امیدآفرین در جامعه با هدف جلب مشارکت مردم تلاشی جدی انجام داده و با این اقدام خود نقشه دشمن را خنثی کنند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.