اخبار شهر ریاخباراخبار شهرستان ریدر استان

وقوع روزانه ‌۱۰ فقره تصادف در حدفاصل ری تا پاکدشت!

ری- فرمانده پلیس‌راه تهران ـ پاکدشت از وقوع روزانه حداقل ۱۰ تصادف در محور امام رضا (ع) حدفاصل ری تا پاکدشت خبر داد و گفت: محور امام رضا (ع) تحت نظارت اداره راهداری پاکدشت است و مهم‌ترین عامل تصادفات در این محور عدم وجود روشنایی کافی و نبود خط‌کشی است.

به گزارش شجرنیوز از ری، با اشاره به میزان قابل توجه تصادفات فوتی و جرحی در محور امام رضا (ع) اظهار داشت: مهم‌ترین عامل تصادفات در محور امام رضا (ع) حدفاصل ری تا پاکدشت عدم وجود روشنایی کافی، نبود خط‌کشی و قصور رانندگان در استفاده از تلفن همراه حین رانندگی است.

وی با اشاره به فوت ماهانه حداقل 2 نفر در اثر تصادفات محور امام رضا (ع) افزود: در این محور روزانه 10 تصادف اتفاق می‌افتد که برخی از این تصادفات نیز منجر به خسارت شدید و فوت و مصدومیت می‌شود.

فرمانده پلیس‌راه تهران ـ پاکدشت در ادامه گفت: به‌منظور کاهش تصادفات و حفظ مال و جان مردم، اداره راهداری شهرستان پاکدشت باید در راستای تأمین روشنایی و خط‌کشی اقدام و نواقص هندسی این محور برطرف شود.

سرهنگ آبرودی تصریح کرد: بیشتر تصادفات در این محور در ساعات تاریکی اتفاق می‌افتد و در بخشی از این محور نیز آب‌گرفتگی ناشی از بارندگی، به‌ویژه در این فصل، تصادفات سنگینی را در پی دارد.

فرمانده پلیس‌راه تهران ـ پاکدشت در پایان با اشاره به تصادفات ناشی از عبور از عرض خاطرنشان کرد: محور امام رضا (ع) حدفاصل ری تا پاکدشت نیازمند توجه ویژه راهداری شهرستان پاکدشت است زیرا که در برخی از مقاطع فاصله نیوجرسی‌ها از یکدیگر منجر به تشویق عابران و راکبان موتورسیکلت به عبور از عرض می‌شود و تصادفات سنگین فوتی را عموماً در پی دارد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.