اخباردنیای فوتبالورزش

پایان رویای صعود با 18 امتیاز!

تیم پرسپولیس در پنجمین بازی گروهی خود مقابل تیم الوحده امارات شکست خورد.

به گزارش شجرنيوز، تیم پرسپولیس ایران در پنحمین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۹  روز دوشنبه در ورزشگاه فاتوردای هند به مصاف الوحده امارات رفت که این مسابقه با پیروزی یک بر صفر نماینده امارات خاتمه یافت.

تیم متاوز در دقیقه ۵ تک گل نیمه اول را برای الوحده به ثمر رساند.

 ترکیب  پرسپولیس ایران: حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی ترابی، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، احسان پهلوان، وحید امیری، شهریار مغانلو، عیسی آل‌کثیر و سیامک نعمتی.

ترکیب الوحده امارات: محمد حسن الشامسی، محمد برغش المنهالی، لوکاس پیمنتا، تیم ماتاوز، منصور الحربی، عبدالله الکربی، لی می یونگ جو، نهیان عادل، فارِس جمعه، عبدالله حامد و عمر خربین.

نیمه اول:

دقیقه 5: ماتاوز، مهاجم اسلوونیایی الوحده در کنار خط طولی زمین صاحب توپ شد، نفوذ سریعی از سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس داشت و با روی پا شوت محکمی به زیر طاق دروازه پرسپولیس زد تا گل اول الوحده به ثمر برسد.

دقیقه 11: ارسال مهدی ترابی از روی کرنر سمت راست زمین به بعد از تیرک دوم با ضربه سر مغانلو راهی اوت شد.

دقیقه 35: عمر خربین با توپ‌گیری عالی در میانه زمین از سرخ‌پوشان به شکل غافلگیر کننده‌ای از میانه زمین شوت زد تا از جلو آمدن دروازه‌بان پرسپولیس استفاده کند، اما حامد لک توپ را از زیر طاق دروازه بیرون کشید و راهی کرنر کرد.

پایان رویای صعود با 18 امتیاز!

نیمه دوم:

دقیقه 53: ارسال زیبای ترابی و ضربه سر کنعانی‌زادگان با اختلاف کمی از کنار دروازه الوحده رد شد.

دقیقه 56: شوت روی پای چپ احسان پهلوان از پشت محوطه جریمه به تیرک افقی دروازه الوحده ثابت کرد و دفع شد.

دقیقه 64: اوت بلند وحید امیدی از سمت چپ زمین توسط مدافعان الوحده دفع شد که در ادامه شوت روی پای مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه ثمری نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه 67: پاس پشت پای زیبای احمد نوراللهی برای مهدی ترابی را این بازیکن با پاس در عمق دیدنی به مهدی شیری رساند و در موقعیت تک به تک قرار داد که این بازیکن تصمیم گرفت با پاس در عرض، آل‌کثیر را صاحب توپ کنند، اما در میانه راه مدافع الوحده پس از دفع توپ و برخوردی که این ضربه با محمد الشماسی داشت، توپ را به کرنر زد.

دقیقه 68: بازیکنان پرسپولیس ضربه ایستگاهی را کوتاه کار کردند که پاس رو به جلوی امید عالیشاه و سانتر مهدی ترابی را احمد نوراللهی با ضربه سر راهی به اوت فرستاد.

دقیقه 80: آل‌کثیر با نفوذ از بین دو مدافع الوحده و شوت زمینی از پشت محوطه جریمه به دنبال گلزنی بود که محمد الشامسی توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 84: ارسال امید عالیشاه از روی ضربه آزاد و ضربه سر حسین کنعانی‌زادگان به تیرک افقی دروازه الوحده اصابت کرد که البته در این صحنه آفساید بازیکنان پرسپولیس گرفته شده بود.

دقیقه 88: سانتر زیبای پای چپ احسان پهلوان به پشت مدافعان الوحده را مهدی عبدی به شکل عجیبی نتوانست استفاده کند و ضربه آرام او در اختیار محمد الشامسی قرار گرفت.

دقیقه 89: ضربه سر مهدی‌عبدی روی ارسال امید عالیشاه ثمری نداشت و از بالای دروازه راهی اوت شد.

 

پایان رویای صعود با 18 امتیاز!

منبع : خبر آنلاين

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.