حوادثاخبارجامعه

پرونده ۲ جسد مثله‌شده در تهران “سریالی” نیست

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از سریالی‌نبودن پرونده ۲ جسد مثله‌شده در تهران خبر داد و گفت: این دو پرونده هیچ ارتباطی با هم ندارند.

به گزارش شجرنیوز، خبر کشف 2 جسد مثله‌شده در تهران (محله خزانه و میدان آزادی) در روزهای گذشته به‌سرعت در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها منتشر شد و برخی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر سریالی بودن این قتل‌ها، مطرح شد.

سرهنگ علی ولی‌پور گودرزی؛ رئیس آگاهی تهران بزرگ، درباره این 2 پرونده‌ اظهار کرد: این دو پرونده کاملاً متفاوت است؛ هیچ ارتباطی با هم ندارند و به هیچ عنوان سریالی نیست.

وی افزود: در میدان آزادی یک جسد مثله‌شده پیدا شد که مربوط به اتباع افغانستانی بود بعد از تحقیقات بیشتر مشخص شد که این حادثه ناگوار مربوط به اختلافات خانوادگی بوده است که متهمان آن شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس آگاهی تهران بزرگ گفت: جسد دومی که در منطقه خزانه پیدا شد متعلق به یک خانم بوده است؛ در این پرونده، فردی که جسد را حمل می‌کرده است، شناسایی و دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه فرد دستگیرشده ایرانی است، گفت: این فرد هیچ‌گونه سابقه کیفری ندارد و به‌دلیل اینکه هنوز تحقیقات پرونده تکمیل نشده است، اطلاعات بیشتری در این خصوص نمی‌شود اعلام کرد.

ولی‌پور گودرزی با تأکید مجدد بر اینکه این دو پرونده کاملاً متفاوت و جدا از هم است، گفت: هویت جسد مثله‌شده میدان خزانه هنوز شناسایی نشده است و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی همچنان در حال تحقیق هستند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.