اخبار شهرستان ورامیناخبارخبر مهمدر استان

پلمب ۳ نانوایی متخلف در شهرستان ورامین

ورامین- معاون برنامه ریزی فرمانداری ورامین گفت: 3 نانوایی متخلف در شهرستان ورامین به دلیل انجام تخلفات متعدد پلمب و پرونده تخلفات آنها جهت بررسی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

به گزارش شجرنیوز از ورامین، حسن فیروزی معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان ورامین در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ورامین اظهار کرد: 3 نانوایی متخلف در شهرستان ورامین به دلیل انجام تخلفات متعدد پلمب و پرونده تخلفات آنها جهت بررسی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

فیروزی افزود: بازرسی مشترک از مراکز مختلف توزیعی و خدماتی در شهرستان ورامین جهت رصد و بررسی کالاهای قاچاق و جلوگیری از سواستفاده از نیاز شهروندان ادامه دارد و این بازدید ها با برنامه ریزی بیشتر تشدید می یابد تا افراد سود جو از معیشت مردم سو استفاده نکنند.

وی بیان داشت: گزارشات رصد بازار از کاهش برخی از اجناس مانند روغن خوراکی، برنج و تخم مرغ حکایت دارد و همچنین در بخش گوشت قرمز و مرغ قیمت ها افزایش پیدا کرده است که جهت تنظیم بازار روزانه مرغ دولتی با قیمت مصوب 78هزار تومان در سطح شهرستان توزیع می شود .

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان ورامین در پایان گفت: گزارشاتی از سوی مردم در خصوص گران فروشی برخی از اقلام دارویی در داروخانه های شهرستان ورامین  وجود دارد که به زودی گشت مشترک با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت جهت رسیدگی بیشتر و جلو گیری از چنین اقدامات در دستور کار قرار دارد .

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.