اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

پیشنهاد حسن نوروزی برای نمره عملی درس دینی دانش‌آموزان

نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: نمره علمی درس دینی و قرآن با حضور دانش‌آموز در مساجد صورت گیرد. تصاویر شهدای کشور هم باید زینت بخش مدارس و کتاب‌های درسی باشد.

پیشنهاد حسن نوروزی برای نمره عملی درس دینی دانش‌آموزان

به گزارش شجرنیوز، حسن نوروزی در جلسه علنی روز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: انتظار داریم که رئیس جمهور اسباب سفر به منطقه رباط کریم فراهم کند. رباط کریم، بهارستان  و پرند در جوار دو شهر زنده قرار دارد. این منطقه با هزار هکتار منطقه آزاد و ۲۵۰۰ هکتار منطقه ویژه اقتصادی می‌تواند به عنوان پایتخت تجاری کشور خودنمایی کند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت:‌ رباط کریم می‌توان بخش زیادی از مشکلات بیکاری منطقه را به دوش بکشد. تقویت واحد تولیدی و عمل به مصوبات قانونی دولت می‌تواند بیکاری تهران، کرج، اسلامشهر و شهریار را هم حل کند. از طرف دیگر سامان‌دهی پس آب تصفیه خانه پرند می‌تواند فضای سبز شهر فرودگاهی بین المللی امام خمینی تا شعاع ۲۵ کیلومتر تأمین کند.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس یازدهم به تسریع رتبه‌بندی فرهنگیان تأکید کرد و گفت: از مقام معظم رهبری می‌خواهم که درخواست بنده مبنی بر دیدار ۵ دقیقه با ایشان را قبول کنند تا خواسته‌های یک و نیم میلیون جمعیت را بیان کنم.

طرح نگهبان محله ۷۰۰ هزار شغل ایجاد می‌کند

نماینده مردم رباط کریم در مجلس در پایان خطاب به وزیر کشور و وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح نگهبان محله، ۷۰۰ هزار شغل ایجاد می‌کند. هر چه زودتر با نصب کیوسک بر سر کوچه‌ها این مورد را عملیاتی کنید. نمره عملی درس دینی و قرآن با حضور دانش‌آموز در مساجد صورت گیرد. تصاویر شهدای کشور باید زینت بخش مدارس و کتاب‌های درسی باشد. لباس‌های دانش ‌آموزان هم به پرچم ایران مزین شود.

منبع: ایسنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.