اخبار شهرستان اسلامشهراخبارخبر مهمدر استان

چهار هزار واحد مسکونی در شهرستان اسلامشهر احداث می شود

در راستای تأمین مسکن مردم شهرستان اسلامشهر چهار هزار واحد مسکونی با مشارکت بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن در این شهرستان احداث می شود.

چهار هزار واحد مسکونی در شهرستان اسلامشهر احداث می شود

به گزارش شجرنیوز،  علی نیکزاد با حضور در جلسه بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با مسکن شهری و روستایی شهرستان اسلامشهر با اعلام این خبر اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته هزار واحد مسکونی از این پروژه به خانواده های محروم و کم درآمد شهرستان اختصاص خواهد یافت.

وی تصریح کرد: با توجه به تصمیماتی که در این جلسه اتخاذ شد اقداماتی از سوی فرمانداری شهرستان، شورای اسلامی و شهرداری اسلامشهر و اداره ثبت اسناد و املاک تا پایان آبان ماه انجام خواهد شد تا با انجام برخی امور اداری و تعیین تکلیف اسناد اراضی، زمینه لازم جهت آغاز عملیات اجرایی احداث چهار هزار واحد مسکونی در ۲۲ قطعه زمین به مساحت تقریبی ۲۲۰ هزار متر مربع فراهم شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تعیین حریم روستاها و تکمیل بازنگری طرح های هادی روستایی شهرستان اسلامشهر با جدیت بیشتری از سوی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران پیگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: تاکید شده تا در بازنگری طرح هادی روستایی مشکلات روستاها که از سوی بخشداران عنوان می شود از جمله تامین زمین برای جوانان روستا حل شود تا جوانان با تامین زمین و دریافت تسهیلات مسکن روستایی، صاحب مسکن در روستای خود شوند.

نیکزاد به تخصیص اعتبارات عمران روستایی به برخی روستاهای شهرستان اسلامشهر اشاره کرد و گفت: اعتبارات مناسبی برای اجرای طرح های عمرانی در روستاهای شاتره، چیچکلو و گلدسته تخصیص یافته، همچنین سهمیه قیر رایگان نیز برای این شهرستان پیش بینی شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.