اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

کشف جسد یک زن در سطل زباله ای در نسیم شهر

ماموران شهرداری نسیم شهر عصر روز دوشنبه جسد یک زن را در سطل زباله‌ای در خیابان باغ امامی این شهر پیدا کردند.

کشف جسد یک زن در سطل زباله ای در نسیم شهر

به گزارش شجرنیوز، عصر روز دوشنبه حوالی ساعت ۱۹ ماموران پاکبان شهرداری نسیم شهر  طی تماس با مرکز فوریت‌‌های پلیس ۱۱۰ از کشف جسد یک زن در داخل کاور در یکی از سطل‌های مکانیزه خبر دادند.

با حضور ماموران و قاضی کشیک در محل کشف جسد در نسیم شهر و بررسی صحنه، مشخص می‌شود این جسد متعلق به یک زن میانسال است که داخل یک کاور بسته‌بندی شده، قرار داده‌ شده است.

به گفته حاضرین در محل و شاهدان این ماجرا،  دور گردن جسد زن که در داخل سطل زباله کشف شده است یک طناب حلقه شده بود که ظواهر امر مبنی بر آن است که مقتوله با این طناب خفه شده و پس از قتل داخل کاور قرارداده شده و سپس جسد زن در سطل زباله ای در خیابان باغ امامی نسیم شهر رها شده است.

با حضور ماموران آگاهی و تشخیص هویت، پرونده در خصوص کشف راز  این جسد وارد عمل شدند.

قاتل زن نسیم شهری دستگیر شد

مردی که این زن اهل نسیم شهر را به قتل رسانده و جسدش را در سطل زباله ای قرار داده بود از سوی پلیس شهرستان بهارستان بازداشت شد.

فرمانده نیروی انتظامی بهارستان از دستگیری قاتل زنی که عصر روز دوشنبه جسد آن در سطل زباله پیدا شده بود خبر داد و گفت: با بررسی های فنی پلیس قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد

قتل زن نسیم شهری پس از مصرف قرص روان گردان

سرهنگ علیزاده علت این قتل دلخراش را استفاده قاتل از مواد روان گردان اعلام کرد و افزود: پس از تحقیقات اولیه و دستگیری قاتل پرونده به دستگاه قضایی ارجاع شد تا فرایند رسیدگی ادامه پیدا کند.

از انگیزه های این قاتل که تحت تاثیر مواد روان گردان بود هنوز اطلاعاتی در دست نمی باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.