شهر وحیدیهاخباراخبار شهرستان شهریاردر استان

کشف 8 کیلوگرم هروئین در شهریار

شهریار- جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از توقیف خودروی حامل 8 کیلوگرم هروئین در جاده فرارت وحیدیه شهریار و دستگیری 3 نفر خبر داد.

به گزارش شجرنیوز از شهریار، سردار کرمی جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران باظهار کرد: در پی اقدام اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران مشخص شد یک قاچاقچی موادمخدر به وسیله یک دستگاه خودروی سواری رانا و در پوشش خانواده در حال انتقال یک محموله موادمخدر به یکی از مناطق غرب استان تهران می باشد که بررسی، تعقیب و مراقبت این قاچاقچی مواد افیونی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با فعال شدن تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر در محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان های شمالی غرب استان تهران، خودروی حامل موادمخدر در محدوده “فرارت” وحیدیه شهریار مورد شناسائی قرار گرفته و توقیف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: در این عملیات پلیس، هر سه سرنشین خودرو دستگیر و در بازرسی از داخل آن، 8 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف شد و متهمان دستگیر شده به همراه موادمخدر مکشوفه و خودروی توقیفی جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران منتقل شدند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.