اخبار نسیم شهراخباراخبار شهرستان بهارستانخبر مهمدر استان

کلاهبرداری ۱۷۵ میلیاردی از ۱۵۵ نفر در بهارستان/ سوءاستفاده متهم از حسن نیت مردم

قاضی شعبه ۱۰۵ کیفری ۲ دادگستری بهارستان از آغاز رسیدگی به پرونده کلاهبرداری کثیرالشاکی با ۱۷۵ میلیارد ریال کلاهبرداری و ۱۵۵ شاکی خصوصی خبر داد و گفت: متهم از مردم پول نقد، دلار، سکه و طلا دریافت در ازای آن سود واهی پرداخت می‌کرد.

به گزارش شجرنیوز از بهارستان، رسیدگی به پرونده کثیرالشاکی کلاهبرداری با حضور قاضی شعبه 105 کیفری 2 دادگستری بهارستان و متهم، مالبختگان و شکات به صورت علنی با حضور رسانه‌ها در سالن سجادیه نسیم‌شهر برگزار شد.

 علیرضا خدادادی در جمع خبرنگاران با اشاره به رسیدگی به پرونده کثیرالشاکی کلاهبرداری اظهار داشت: این پرونده 155 شاکی خصوصی دارد که با دقت در حال بررسی و رسیدگی است.

وی به کلاهبرداری 175 میلیارد ریالی متهم از مردم اشاره کرد و افزود: متهم با سوءاستفاده از حسن نیت مردم، از آن‌ها به صورت قرض‌الحسنه پول نقد، دلار، سکه و طلا دریافت می‌کرد و به ازای سپرده آن‌ها سود واهی پرداخت می‌کرد.

قاضی شعبه 105 کیفری 2 دادگستری بهارستان در ادامه گفت: متهم اموالی به نام خود ندارد و برخی اموال به نام همسر متهم شناسایی شده و متهم در جلسات دادگاه قول داده است با فروش آن‌ها بخشی از طلب مردم را پرداخت کند.

خدادادی با بیان اینکه دادگستری مرجع و پناهگاه مردم مظلوم است گفت: مردم به هیچ عنوان به وعده‌های دروغین و پوشالی افراد در قبال سپرده قرض‌الحسنه و دریافت سود اعتماد نکنند تا در آینده تمام دارایی آن‌ها بر باد برود.

قاضی شعبه 105 کیفری 2 دادگستری بهارستان در پایان با تأکید بر صدور رأی نهایی پرونده کلاهبرداری کثیرالشاکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن خاطرنشان کرد: مردم به پرداخت و دریافت سودهای خارج عرف توسط افراد توجه نکنند و با هوشیاری و درایت از سوءاستفاده افراد کلاهبردار جلوگیری کنند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. این آقا بدهیش به من حدود۳میلیارد تومنه.تازه این بدهی مربوط به چک و سفته هاشه،اگه قرار به اصل پول باشه ۵ میلیارد بدهکاره.چجوری بدهیشو۱۷,۵میلیارد تشخیص دادن؟
    اونم با۱۵۵نفر شاکی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.