اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

۱۱۰ نفر از اراذل و اوباش در بهارستان دستگیر شدند

بهارستان- فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از اجرای طرح امنیت محله محور خبر داد و گفت: در این طرح ۱۱۰ نفر اراذل و اوباش دستگیر و ۶۵ قبضه سلاح سرد نیز از آنان کشف شد.

به گزارش شجرنیوز از بهارستان، سرهنگ عسکری‌نیا، فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به اجرای طرح امنیت محله محور و مقابله با اراذل و اوباش در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: طرح امنیت محله محور با رویکرد تامین آسایش و آرامش عمومی در محله‌های جرم‌خیز، بوستان‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان بهارستان با هماهنگی مرجع قضایی اجرا شد و اراذل و اوباش و افرادی که برای مردم ایجاد مزاحمت می‌کردند، شناسایی شدند.

وی افزود: در جریان این طرح که با مشارکت رده‌های مختلف انتظامی به مرحله اجرا درآمد، تعداد 110 نفر اراذل و اوباش و حامل سلاح سرد دستگیر و 65 قبضه سلاح سرد نیز از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به اینکه متهمان جرایمی از قبیل شرارت، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع مواد مخدر، شرکت در نزاع‌های دسته جمعی را در پرونده کیفری خود داشتند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.