اخباراخبار شهرستان شهریارخبر مهمدر استان

۱۲۵ برنامه فرهنگی متنوع در شهریار اجرا می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار گفت:۱۲۵ برنامه فرهنگی متنوع در شهریار اجرا می شود.

۱۲۵ برنامه فرهنگی متنوع در شهریار اجرا می شود

به گزارش شجرنیوز از شهریار، سرهنگ فیاض الهیاری شامگاه پنج شنبه در نشست خبری که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، ضمن تبریک این هفته اظهار داشت: ۴۳ سال از تأسیس بسیج مستضعفین که به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در پنجم آذرماه ۱۳۵۸ صادر شد، می‌گذرد که از همان اوایل در دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی پای کار بوده با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل نقش خود را به خوبی ایفا نموده و امروز در حوزه‌های مختلف از جمله سازندگی در کنار مردم است.

وی تصریح کرد: بسیج علاوه بر نقش‌های خود در عرصه‌های مختلف در حوادث طبیعی مثل زلزله، سیل و سایر مخاطرات جز نفر اول صف حضور داشته و آخرین نفر صحنه را ترک کرده است.

الهیاری به برنامه‌های متنوع و مختلف فرهنگی در هفته بسیج اشاره کرد و افزود: در شهرستان شهریار جمعاً ۱۲۵ برنامه فرهنگی متنوع پیش بینی شده است که روز یکشنبه ۲۹ آبان ماه تا ۵ آذر اجرا خواهد شد.

وی به برنامه‌های محوری این هفته پرداخت و گفت: بسیج سازندگی و پیشرفت، بسیج مسجد محوری و جامعه اسلامی، بسیج نوآوری و جهاد، بسیج مردم سالاری و ایران قوی و مستقل، بسیج مظهر مقاومت و شهادت، بسیج ایمان و تربیت اسلامی و بسیج مقاومت و اقتدار ملی از جمله برنامه‌هایی است که با محتویات مختلف و متنوعی در شهرستان شهریار برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار یاد آور شد: بسیج متعلق به ملت و با هدف تمدن سازی نوین که مد نظر مقام معظم رهبری است تداعی می‌شود تا پرچم مقدس نظام جمهوری به دست صاحب اصلی (امام زمان عج) برسد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.