اخبار شهرستان شهریاراخبارخبر مهمدر استان

۲.۵ هکتار زمین جهت احداث بیمارستان در باغستان اختصاص یافت

سرپرست شهرداری باغستان با اشاره به تخصیص زمینی به مساحت ۲.۵ هکتار جهت احداث بیمارستان گفت: امیدواریم شبکه بهداشت شهرستان شهریار و دانشگاه علوم پزشکی ایران به‌ سرعت نسبت به آغاز این پروژه اقدام کنند.

۲.۵ هکتار زمین جهت احداث بیمارستان در باغستان اختصاص یافت

به گزارش شجرنیوز، محمدرضا شمسایی، با اشاره به اختصاص زمین جهت احداث بیمارستان اظهار داشت: حاصل جلسات مدیران شهر باغستان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار در صحن شورا مورد تصویب و همچنین تأیید کمیته انطباق فرمانداری قرار گرفت و‌ اکنون آماده واگذاری زمین 2.5 هکتاری مذکور به متولی آن هستیم.

وی افزود: اکنون تشریفات قانونی واگذاری زمین به شبکه بهداشت و درمان شهریار در حال انجام است و آن مجموعه می‌تواند آماده‌سازی نقشه و عملیات احداث بیمارستان شهر باغستان را آغاز کند.

سرپرست شهرداری باغستان در زمینه جانمایی این مرکز درمانی گفت: امکان دسترسی سهل و آسان شهروندان به این مرکز و همچنین پیشگیری از معضلات ترافیکی، از دغدغه‌های مدیریت شهری و مجموعه شورای شهر بود که در نهایت محدوده ورودی منطقه باباسلمان برای این امر اختصاص یافت تا قابل دسترسی همه شهروندان عزیز باشد.

شمسایی در پایان خاطرنشان کرد: امید است شبکه بهداشت و درمان طبق توافقاتی که در زمینه زمان‌بندی بهره‌برداری این‌ پروژه مهم صورت گرفته است، عمل کرده و در کمترین زمان ممکن شاهد بهره‌برداری از بیمارستان شهر باغستان باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.