اخبار شهر رباط کریماخباراخبار شهرستان رباط کریمخبر مهمدر استان

۳ دستگیری جدید مرتبط با پرونده فساد در شهرداری رباط‌کریم

رباط کریم- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم از دستگیری ۲ نفر از کارمندان شهرداری رباط‌کریم و یک نفر از اشخاص به اصطلاح با نفوذ و متمول رباط‌کریم خبر داد.

به گزارش شجرنیوز از رباط کریم، محمد یوسف‌وند دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم ظهار کرد: در ادامه تحقیقات پرونده تخلفات شهرداری و شورای شهر رباط‌کریم روز گذشته ۲ تن از کارمندان شهرداری رباط‌کریم به اتهام تخلفات مالی و ارتشاء با حکم قضایی بازداشت و روانه زندان شدند.

وی در ادامه گفت: همچنین یک شخص متمول دیگر که در شهرستان رباط‌کریم ادعای نفوذ و نزدیکی با مسؤولان شهرستان را داشت به اتهام دلالی در حوزه ساخت و سازهای غیر مجاز دستگیر و وی هم روانه زندان شد.

دادستان رباط‌کریم تاکید کرد و گفت: دستگاه قضایی در برخورد با فساد، تخلفات و تضییع حقوق عامه و بیت‌المال با هیچ کس تعارف ندارد، پولدار و متمول بودن و یا ارتباط با مسؤولان و موارد از این دست نمی‌تواند جلوی برخورد قضایی را بگیرد و ما در برخورد با فساد اصرار داریم.

وی در ادامه گفت: پرونده تخلفات شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط‌کریم همچنان باز است و احتمال دستگیری‌های دیگر هم دور از ذهن نیست.

یوسف‌وند در پایان از مردم یاری خواست و گفت: از مردم و همشهریان گرامی تقاضا داریم در برخورد با فساد در ابعاد مختلف آن دستگاه قضایی را یاری کنند و هر جا تخلفی را در دستگاه‌ها و ادارات مشاهده کردند به دادستانی اعلام کنند و این را هم بدانند که افرادی که به افشای فساد اقدام می‌کنند، اطلاعاتشان محفوظ و مورد حمایت دستگاه قضایی قرار خواهند داشت.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.