اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

۴۸ هزار متر از اراضی کشاورزی بهارستان آزادسازی شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهارستان از آزادسازی ۴۸ هزار متر از اراضی کشاورزی تغییر کاربری یافته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شجرنيوز از بهارستان، مهدی فرقی مدیر جهاد کشاورزی اين شهرستان با اشاره به آزادسازی اراضی کشاورزی بهارستان اظهار داشت: با حکم دادستانی و مشایعت نیروی انتظامی در راستای حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در زمینهای زراعی 41 مورد تغییر کاربری‌ها قلع و قمع شد.

وی افزود: اراضی کشاورزی در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغها  از ساخت و ساز غیر مجاز آزاد سازی شد و این روند ادامه خواهد داشت.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهارستان در ادامه گفت: 48 هزار متر از اراضی کشاورزی که در آنها ساخت و ساز غیرمجاز و بدون اخذ مجوز انجام شده بود در نسیمشهر بهارستان آزادسازی شد تا از تغییر کاربری اراضی کشاورزی جلوگیری شود.

فرقی تصریح کرد: در آزادسازی اراضی کشاورزی مواردی از قبیل ساخت ویلا و بنا، دیوارکشی، محوطه سازی و تفکیک اراضی که سابقه کشت محصولات کشاورزی در این اراضی را داشت قلع و قمع شد.

مدیر جهاد کشاورزی در پایان خاطرنشان کرد: تغییر کاربری و تفکیک اراضی کشاورزی بدون مجوزات لازم خلاف قوانین و مقررات است و جهاد کشاورزی در اجرا و اعمال قانون با هیچکس مماشات نخواهد کرد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنيم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.