اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

۹ نفر از اوباش سابقه‌دار شهرقدس دستگیر شدند

شهرقدس- فرمانده انتظامی شهرستان قدس گفت: ماموران در بازدید از پارک‌ها و تفرج‌گاه‌ها موفق شدند تعداد ۹ نفر از اراذل و اوباش و اشرار سابقه‌داری که موجب سلب اسایش شهروندان شده بودند را دستگیر و همچنین از آنها مقادیری سلاح سرد کشف و ضبط کردند.

به گزارش شجرنیوز از شهرقدس، سرهنگ شاهپور فلاحی فرمانده انتظامی شهرستان قدس اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور، طرح امنیت محله محور در شهرستان قدس نیز عملیاتی شده و در روز گذشته طرح با هدایت عملیاتی جانشین انتظامی، در پارک ها و تفرج گاه های این شهرستان اجرا شد.

وی افزود: در این طرح ضربتی از تعدادی پارک و تفرج گاه های شهرستان و تعدادی از قهوه خانه ها بازدید و ضمن بر خورد قاطعانه و قانونمند با افرادی که موجب اخلال در امنیت و آسایش شهروندان شده بودند برخورد شد.

این مسئول اضافه کرد: همچنین در بازدید از قهوه خانه ای که اقدام به توزیع گسترده قلیان در نزدیکی یک پارک و در داخل منزل مسکونی فعالیت می کرد این واحد پلمپ شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس با اشاره به اینکه طرح امنیت محله محور به صورت مستمر و با اقتدار همراه با اجرای دقیق قانون عملیاتی شده، خطاب به شهروندان گفت: پلیس در راستای تامین نظم و امنیت در جامعه از هیچ کوششی فرو گذار ننموده و از شهروندان نیز انتظار می رود خادمان خود را در نیروی انتظامی شهرستان یاری رسانندتا نظم و امنیت در جامعه نهادینه شود.

شهرستان قدس در جنوب غرب استان تهران قرار گرفته و از تراکم جمعیتی بالایی برخوردار است.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.