آمریکااخباربین الملل

واکنش بایدن به تصمیم ترامپ برای اعلام پیروزی زودهنگام

نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا نسبت به تصمیم ترامپ برای اعلام پیروزی زودهنگام در انتخابات ۳ نوامبر واکنش نشان داد.

واکنش بایدن به تصمیم ترامپ برای اعلام پیروزی زودهنگام

به گزارش شجرنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم ، جو بایدن نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا یکشنبه به تصمیم احتمالی دونالد ترامپ برای اعلام پیروزی زودهنگام در انتخابات 3 نوامبر واکنش نشان داد و گفت: ترامپ به دنبال سرقت و دزدیدن این انتخابات نیست.

بایدن در جمع خبرنگاران افزود: پاسخ من این است که رئیس جمهور به دنبال سرقت این انتخابات نیست.

ترامپ یکشنبه این ادعا را رد کرده است که وی قصد اعلام پیروزی زودهنگام در انتخابات ریاست جمهوری را دارد.

ترامپ در عین حال گفت: جمهوریخواهان چالش های حقوقی و قانونی را برای جلوگیری از شمارش آرا پستی پس از روز انتخابات آغاز خواهند کرد و مانع از شمارش آرا پستی در روز پس از انتخابات خواهند شد.

ترامپ افزود: تصور می کنم این یک مساله وحشتناک است که آرا پستی حتی پس از انتخابات نیز جمع آوری و شمارش شود. به نظر من این یک مساله وحشتناک است که زمانی که مردم و ایالت ها فرصت کافی و طولانی برای شرکت در انتخابات داشته اند، حتی پس از روز انتخابات نیز آرا پستی جمع آوری و شمرده شود زیرا این تحولات تنها منجر به یک چیز خواهد شد.

ترامپ تاکید کرد: من تصور می کنم یک خطر بزرگتر وجود دارد و تصور می کنم بخش گسترده‌ای از تقلب ها و سوء استفاده ها رخ خواهد داد. ما قصد داریم روند انتخابات را همان شب انتخابات پایان دهیم ما این هدف را با وکلای مان دنبال خواهیم کرد.

به نوشته وبگاه آکسیوس، دونالد ترامپ به چند نفر از افراد مورد اعتماد خود گفته است که سه شنبه شب حتی اگر به نظر برسد از جو بایدن رقیب دموکرات خود جلوتر است، اعلام پیروزی خواهد کرد. این مطلب را سه نفر از افراد مطلع از این اظهار نظر خصوصی ترامپ مطرح کرده‌اند.

آکسیوس همچنین نوشته ترامپ در نظر دارد اگر با شمارش رای ‌‌های پستی در روزهای بعد، نتیجه تغییر یابد، نتایج جدید را زیر سوال ببرد و بگوید که دموکرات ها، انتخابات را دزدیده‌اند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.