بانک و سرمایهاخباراقتصاد

15 سال همراهی و خدمت افزایش منابع و رشد مشتریان حقیقی و حقوقی در شعب بانک شهر

بانک شهر طی 2 سال گذشته، با اتکاء به دانش و توان نیروهای جوان و توانمند شبکه شعب خود توانسته اقدامات مهمی مانند: "افزایش منابع شعب بانک"، "افزایش مبلغ ضمانت نامه های صادره"، "رشد مشتریان حقیقی و حقوقی"، "کاهش نسبت هزینه اداری به کارمزد دریافتی" و ... را به دست بیاورد.

به گزارش شجرنیوز به نقل از روابط عمومی بانک شهر، این بانک با قرار دادن اصول حرفه ای بانکداری در صدر اقدامات خود و بالابردن دانش بانکی کارکنان شبکه شعب توانسته ضمن به دست آوردن موفقیت های چشمگیر، عملکرد این بانک در میان بانک های کشور را ارتقاء دهد.

معاونت شعب این بانک همچنین طی 2 سال توانسته دستاوردهایی همچون: “افزایش 74 درصدی منابع”، “افزایش 253 درصدی منابع بدون هزینه”،”افزایش 194 درصدی مبلغ ضمانت نامه های صادره”، “افزایش 63 درصدی مبلغ اعتبار اسنادی های گشایش شده”، “کاهش نرخ بهره ای پول”، “کاهش نسبت هزینه اداری به کارمزد دریافتی”، “افزایش نسبت سود دریافتی به سود پرداختی از 94 درصد به 130 درصد”، “افزایش 22 درصدی مشتریان حقیقی و 26 درصدی مشتریان حقوقی” و … را به ثبت برساند.

همچنین با توجه به اصول مشتری مداری و بهینه سازی شبکه شعب در راستای تکریم بیش از پیش مشتریان، اقدام به افتتاح 10 شعبه و 11 باجه در محل های جدید در سطح کشور کرده است. بازسازی و بهسازی شبکه شعب بانک شهر نیز با جلوگیری از اعمال سلیقه، توجه به ضوابط، معیارها و الگوسازی ساختمان های بانک، در اولویت قرار گرفتن نحوه خدمت رسانی به مشتریان در حال انجام است.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.