اخبار شهرستان شهریاراخبارخبر مهمدر استان

8 هزار رای اولی شهریار امسال در انتخابات شرکت می‌کنند

شهریار- سرپرست فرمانداری ویژه شهریار گفت: افزون بر هشت هزار نفر در این شهرستان رأی اولی داریم که امسال نخستین حضور در یک مشارکت سیاسی مهم و تأثیرگذار را تجربه می‌کنند.

به گزارش شجرنیوز از شهریار، علیرضا فاتحی‌نژاد سرپرست فرمانداری ویژه شهریار در همایش بزرگ رأی اولی‌ها این شهرستان با بیان اینکه افزون بر 8 هزار نفر در این شهرستان رأی اولی داریم که امسال نخستین حضور در یک مشارکت سیاسی مهم و تأثیرگذار را تجربه می‌کنند، اظهار کرد: شما با شرکت در همایش رأی اولی‌ها به سن تکلیف سیاسی رسیدید.

وی گفت: دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در بین قشرهای مختلف جامعه است، رأی اولی‌ها آغازگر حرکتی برای ادامه مسیر انقلاب، خون شهدا و رشد و تعالی کشور هستند.

سرپرست فرمانداری ویژه شهریار افزود: نوجوانان و جوانان با توجه به اقتضای زمان تاثیرگذار در سرنوشت کشور هستند چه در زمان جنگ تحمیلی که جان خود را فدا کردند و چه اکنون که با حضور و مشارکت حداکثری در آینده سیاسی کشور نقش اساسی ایفا می‌کنند.

فاتحی‌نژاد با بیان اینکه رأی اولی‌ها علاوه بر مشارکت حداکثری باید حلقه اتصال مدرسه، خانواده و جامعه برای حضور در انتخابات باشند، بیان کرد: انتخاب فرد اصلح باید بر اساس شایسته گزینی باشد چرا که انتخاب فرد اصلح می‌تواند مشکلات کشور را در عرصه‌های مختلف برطرف کند.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت بالای جمعیت دانش آموزان شهریار اضافه کرد: به این خاطر موفقیت‌های بسیاری در عرصه آموزش و پرورش کسب شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.