اخبار شهرستان پاکدشتاخبارخبر مهمدر استان

استاندار تهران: گلایه مردم از رفتار شهرداری ها و شوراها به حق است

پاکدشت- استاندار تهران گفت: اگر مدیری نمی‌تواند از پس حل مشکلات مردم برآید، مسئولیت و کار را به فرد دیگری واگذار کند، گلایه مردم از رفتار شهرداری‌ها و شوراها به حق است.

به گزارش شجرنیوز از پاکدشت، علیرضا فخاری شامگاه پنجشنبه در دیدار با اعضای تعاونی مسکن امیرالمؤمنین (ع) با بیان این که اگر مدیری نمی‌تواند از پس حل مشکلات مردم برآید، مسئولیت و کار را به فرد دیگری واگذار کند، افزود: گلایه مردم از رفتار شهرداری‌ها و شوراها به حق است و باید آنها از فرصت بی‌بدیل مسؤولیت برای پاسخگویی به مردم استفاده کنند، مسئولان شرعا و قانونا موظف به پاسخگویی به مردم هستند و باید ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌ها گوش شنوا، چشم بینا و دست گره باز کن از مشکلات مردم داشته باشند.

وی سپس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: الحاق ۲۳۰ هکتار از اراضی به محدوده شهری مورد نظر جهت پاسخگویی به مطالبات مردم درخواست شد ولی ۹۲ هکتار در شورای عالی معماری و شهرسازی به تصویب رسید.

فخاری با بیان این که درخواست مسئولان ۲۳۰ هکتار برای گسترش و بارگذاری‌های جمعیتی است، گفت: با الحاق ۲۳۰ هکتار ضمن اصلاح تداخلات محیط زیستی زمینه برای الحاق به محدوده پاکدشت فراهم شود.

استاندار تهران گفت: در فرهنگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ملاک برای حیات در حوزه سیاسی و اجتماعی، جلب رضایت مردم است ولی گاهی مداخلات دستگاه‌ها باعث می‌شود که مشکلات مردم بیشتر شود.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.