اخبار شهرستان پاکدشتاخبارخبر مهمدر استان

انبار لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در پاکدشت کشف شد

پاکدشت- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: انبار بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش ۱۵۰میلیارد ریال در پاکدشت کشف شد.

به گزارش شجرنیوز از پاکدشت، سردار دلاور القاصی مهر روز دوشنبه اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران ماموران پلیس امنیت اقتصادی شرق استان تهران با همکاری پلیس امنیت اقتصادی پاکدشت پس از اطلاع از وجود انبار دپوی لوازم آرایشی قاچاق در این شهرستان، با هماهنگی قضائی از محل مورد نظر بازدید کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این محل، تعداد ۲۵۹ هزارو ۲۴ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی از قبیل مسواک، عطر، دستکش، تیغ که فاقد مدارک معتبر بوده کشف کردند.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه کارشناسان ارزش این اقلام را ۱۵۰ میلیارد ریال بر آورد کردند، افزود: در رابطه با این پرونده یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد، ازشهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا با شماره تلفن و سامانه پیامکی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کشف مواد اولیه ساخت دندان مصنوعی قاچاق در پاکدشت

فرمانده انتظامی پاکدشت نیز از کشف مواد اولیه ساخت دندان مصنوعی قاچاق به ارزش ۲۵میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ نجم الدین مرادی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان پس از اطلاع از وجود انبار دپوی مواد اولیه ساخت دندان مصنوعی با هماهنگی قضائی از محل مورد نظر بازدید کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی محل ۲۶۲ کیسه ۱۵ کیلویی مواد اولیه دندان سازی و ۶ تن انواع قالب های دندان فاقد مدارک معتبر را کشف کردند.

این مسئول خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام کارشناسان، ارزش این اقلام ۲۵ میلیارد ریال بر آورد شده است.

مرادی یادآور شد: در رابطه با این پرونده یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.