اخباراقتصادخبر مهمخودرو

برخورد زودهنگام رئیسی با وزیر ناپخته

اظهارات بی موقع و غلط وزیر ناپخته دولت باعث اولین برخورد رئیس جمهور با زیرمجموعه خواهد شد.

برخورد زودهنگام رئیسی با وزیر ناپخته

به گزارش شجرنیوز به نقل از تحریریه، درحالیکه انتظار می رفت فاطمی امین که سابقه کار در وزارت صمت را داشته و برخلاف برخی وزرای دولت اولین تجربی کاریش وزارت نیست! پخته عمل کند، اما اظهارات وی مبنی بر عدم برنامه دولت برای واردات خودرو باعث افزایش مجدد قیمت ها شد. این سخنان فاطمی امین می تواند واکنش و برخورد رئیسی را به دنبال داشته باشد.

فاطمی امین این سخنان را پس از جدی شدن طرح مجلس برای ازادسازی واردات خودرو بر زبان آورد، اما این وزیر جوان نمی داند که قرار نیست دولت خودرو وارد کند و در صورت رفع قانون زیانبار منع واردات خودرو، مردم راسا خودرو وارد می کنند و نیازی به دولت وجود ندارد.

در روزهای اخیر حامیان شبکه انحصاری مونتاژ خودروهای فرانسوی به اسم تولید ملی و اقتصاد مقاومتی؛ جوسازی سنگینی را برای ممانعت از تصویب طرح مجلس در صحن علنی آغاز کرده اند و می خواهند حتی در صورت تصویب طرح در مجلس، شورای نگهبان را در برابر مردم قرار دهند.

انحصار در بازار خودرو باعث اضافه مصرف نزدیک به 35 میلیون لیتر بنزین در روز به دلیل کیفیت نازل تولیدات داخلی و هزاران کشته و مجروح سالانه شده است که آثار منفی قابل توجهی بر اقتصاد و سلامت مردم دارد.

 

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.