صنعت و تجارتاخباراقتصاد

برطرف شدن مشکلات مگاپروژه فاز 2 پتروشیمی بوشهر باحضور معاون وزیر نفت

با حضور معاون وزیر و مدیرعامل صنایع پتروشیمی ایران موضوعات مربوط به مگاپروژه فاز 2 شرکت پتروشیمی بوشهر بررسی و مرتفع شد.

به گزارش گروه اقتصاد شجرنیوز، مجتمع پتروشیمی بوشهربه عنوان بزرگترین واحد تولیدی منطقه برای تولید انواع مختلف محصولات پتروشیمی است که هدف از اجرای آن، تولید سالیانه نزدیک به چهار میلیون تن محصولات پتروشیمی و ایجاد یک زنجیره کامل از خطوط تولیدی فرآورده های پتروشیمی بوده است.
به همین منظور و برای رفع موانع این ابرپتروشیمی جلسه ای با حضور مرتضی شاه میرزایی معاون وزیر و مدیرعامل صنایع پتروشیمی ایران و دکتر جواد حاتمی مدیرعامل پتروشیمی بوشهر برگزار شد.
طی این جلسه موضوعات مربوط به مگاپروژه فاز 2 از جمله جانمایی و اخذ مجوز خط رفت و برگشت اتیلن گازی به اسکله شماره یک، اخذ مجوز اتصال به رینگ اتان، جانمایی خط سیتری پلاس به اسکله شماره یک و پتروشیمی آریاساسول، موافقت اولیه احداث پروژه HDP2 (پلی اتیلین سنگین) و چند موضوع دیگر مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا با تشکیل کارگروهی از مدیران شرکت صنایع پتروشیمی ایران و شرکت پتروشیمی بوشهر، بررسی های میدانی از فازهای این مجموعه انجام شده و بصورت ویژه ای مسائل و موضوعات با رعایت تشریفات قانونی مرتفع و عملیاتی شود.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: روزنو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.