دنیای فوتبالاخبارورزش

تغییرات احتمالی کی روش در لیست تیم ملی

احتمال می رود کی روش لیست جدیدی از نفرات دعوت شده به تیم ملی ارائه دهد.

تغییرات احتمالی کی روش در لیست تیم ملی

به گزارش شجرنیوز، فاز نخست اردوی ارزیابی فنی تیم ملی فوتبال کشورمان از شنبه تا دوشنبه این هفته برگزار شد و ۱۶ بازیکن لیگ برتری دعوت شده به این اردو پس از برگزاری سه جلسه تمرینی در ساختمان پک، با انجام یک تمرین در زمین چمن شماره دو مرکز ملی فوتبال، به کار خود در این فاز پایان دادند.

در روز‌های اخیر مسائلی درباره اینکه کارلوس کی‌روش قرار است از بازیکنانی که در اردوی اخیر حضور داشتند، انتخاب نهایی اش را برای بازیکنان لیگ برتری که قرار است همراه با لژیونر‌ها در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شرکت کنند، انجام بدهد.

با این وجود از اردوی تیم ملی خبر رسیده که این موضوع صحت ندارد و کادرفنی تیم ملی برای هیچ یک از نفراتی که در مرحله اول اردو حضور داشتند، ضمانتی برای حضور در جام جهانی در نظر نگرفته است.

قرار است کادرفنی تیم ملی مانند دو هفته اخیر لیگ برتر، در دیدار‌های پیش رو قبل از جام جهانی همچنان وضعیت بازیکنان داخلی را با حضور در ورزشگاه‌ها بررسی کنند و خود کی‌روش نیز رصد دقیقی روی لیگ برتر خواهد داشت.

برهمین اساس در‌های تیم ملی به روی هیچ بازیکن لیگ برتری بسته نشده و احتمال تغییر در لیست نفرات دعوت شده به اردوی ارزیابی فنی در هفته‌های آتی زیاد خواهد بود. کادرفنی تیم ملی برای حفظ انگیزه بازیکنانی که توانایی حضور در این تیم را دارند چنین تصمیمی گرفته و ممکن است در اردو‌های بعدی، بازیکنان جدیدی فراخوانده شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.