اخبار شهرستان شهریاراخبارخبر مهمدر استان

تیم والیبال شهرداری شهریار در لیگ کشوری سری A حضور می یابد

تیم والیبال شهرداری شهریار باکسب امتیاز تیم تخت جمشیدفارس، در لیگ دسته کشوری در گروه یک سری Aثبت شد.

تیم والیبال شهرداری شهریار در لیگ کشوری سری A حضور می یابد

به گزارش شجرنیوز، طاهرنفریه سرمربی تیم والیبال شهرداری شهریار و‌ عضو هیئت والیبال شهرستان شهریار با اعلام این خبر گفت: تیم والیبال شهرداری شهریار با صعود به مرحله کشوری یک پله با سوپر لیگ فاصله دارد که امید است با حمایت مدیران شهری، بتوان گام های بلندی در جهت کسب موفقیت بیشتر در این رشته ورزشی پرطرفدار برداشته شود.

وی با اشاره به سابقه وجایگاه رشته والیبال و پتانسیل شهریار در توسعه وکسب موفقیت در این رشته ورزشی گفت: والیبال در شهریار علاقمندان بسیاری در رده های مختلف سنی دارد به طوری که هم اکنون بیش از چهارهزار نفر دراین رشته فعال بوده و آن را دنبال می کنند و تاکنون نیز چهارده بازیکن به تیم ملی معرفی کرده است.

محمد شاهمیری نماینده داوری ایران در المپیک ۲۰۱۶، حسین وزیری مربی بین المللی، مهدی مهدوی، سجاد تاری وردی و نویدجعفرزاده از جمله چهره های مطرح والیبال ازمنطقه شهریار هستند.
وی افزود: شهریار با توجه به جوانان مستعد و‌علاقمند، ظرفیت های خوبی برای توسعه و شکوفایی این رشته ورزشی دارد و در صورتی که با تخصیص بودجه مناسب، اماکن و سالن های بیشتری برای تمرین و‌ فعالیت در اختیار جوانان و‌ نوجوانان قرارگیرد قطعا شاهد رشد و‌ توسعه والیبال در سطح استانی  و ملی خواهیم بود.
این مربی والیبال اضافه کرد: موفقیت کسب شده نتیجه دیدگاه ورزش محور و حمایت های بی دریغ مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر است که امیدوارم این حمایت ها همچنان درسطح شهرستان ادامه داشته باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.