اخبار شهرستان شهریاراخبارخبر مهمدر استان

جزئیات تیراندازی در خیابان طالقانی؛ ضارب ۴ نفر دیگر را کشته بود!

رئیس پلیس تهران ماجرای تیراندازی در خیابان طالقانی را تشریح کرد و گفت: ضارب این حادثه، روز گذشته، چهار نفر دیگر را در شهریار به قتل رسانده بود!

جزئیات تیراندازی در خیابان طالقانی؛ ضارب ۴ نفر دیگر را کشته بود!

به گزارش شجرنیوز، سردار حسین رحیمی در تشریح حادثه امروز در خیابان طالقانی اظهار کرد: روز گذشته در پی حادثه تیراندازی در یکی از روستاهای شهرستان شهریار که چهار کشته و دو زخمی برجای گذاشت، موضوع به سرعت در دستور کار پلیس قرار داده شد.

رئیس پلیس تهران افزود: تحقیقات اولیه نشان‌دهنده این موضوع بود که ضارب در پی اختلافات ملکی که سال‌ها پیش بر سر آن اختلاف و دعوا داشته‌اند اقدام به این عمل مجرمانه کرده و از محل متواری می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری ضارب به قید فوریت در دستور کار پلیس قرار گرفت و مشخصات به واحدهای گشتی و عملیاتی اعلام شد تا در صورت مشاهده فرد مذکور نسبت به دستگیری وی اقدام لازم را به عمل آورند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: این فرد صبح امروز در حوالی خیابان فلسطین مشاهده و توسط مأموران حاضر در صحنه شناسایی شد که قاتل به محض مشاهده مأموران با سلاح کمری به سمت مأموران و شهروندان شلیک کرد که در این حادثه دو نفر از مأموران مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

رییس پلیس پایتخت ادامه داد: لازم به ذکر است این فرد شرور و جانی که  به سمت مأموران و شهروندان شلیک کرد، دستگیر و از وی یک قبضه سلاح کمری کشف شد.

به گفته رئیس پلیس تهران، در حال حاضر بازجویی اولیه از متهم در پلیس آگاهی در حال پیگیری و انجام است.

وی متذکر شد: متهم که باغدار است، در تحقیقات اولیه، انگیزه اقدام مجرمانه خود را اختلافات ملکی عنوان داشته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.