اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

دستگیری عامل انتحاری در شهرقدس/۷ کیلو مواد منفجره و ریموت کشف شد

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری عامل انتحاری قبل از اقدام تروریستی در شهر قدس خبر داد و گفت:در بازرسی از مخفیگاه متهم اصلی هفت کیلو مواد منفجره و ریموت کشف شده است.

دستگیری عامل انتحاری در شهرقدس/۷ کیلو مواد منفجره و ریموت کشف شد

به گزارش شجرنیوز از شهرقدس، سردار کیوان ظهیری بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از ناکامی یک تروریست قبل از اقدام به انتحاری در شهر قدس خبر داد و اظهار داشت: این عامل قبل از وقوع اقدام تروریستی شناسایی و بازداشت شده است.

ظهیری در تشریح جزئیات این خبر گفت: ۲۵ آبان ماه سال جاری خبری به پلیس آگاهی شهرستان قدس واصل می‌شود مبنی بر اینکه تیمی انتحاری قصد عملیات انفجاری در یکی از اماکن مذهبی این شهرستان را دارد لذا تیم‌های مشترک از پلیس آگاهی و امنیت عمومی بررسی موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران انتظامی با بررسی‌های میدانی و تحقیقات مقدماتی مخفیگاه این افراد را در شهرستان قدس شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی، ساعت ۴ صبح روز ۲۶ آبان ماه در عملیاتی غافلگیرانه و با رعایت اصل غافلگیری عامل اصلی این تیم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ابراز داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم اصلی، ۲ قبضه سلاح کلت کمری، ۹۱ عدد فشنگ جنگی، ۳ قبضه صدا خفه کن و ۷ کیلو مواد منفجره و ریموت کشف شد.

ظهیری بیان داشت: مأموران انتظامی در عملیاتی دیگر عصر همان روز، عامل دوم را نیز در مخفیگاهش در شهرستان قدس دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران عنوان داشت: از شهروندان درخواست می‌شود هرگونه تردد مشکوک افراد را در این روزهای حساس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند تا امنیت و آرامش برای شهروندان فراهم شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.