اخبار کهریزکاخباراخبار شهرستان ریخبر مهمدر استان

دستگیری ۲ نفر از کارمندان بخشداری کهریزک/ متهمین روانه زندان شدند

ری- رئیس حوزه قضایی کهریزک از دستگیری ۲ نفر از کارمندان بخشداری کهریزک به اتهام اختلاس، سوءاستفاده مالی، تضییع حقوق بیت‌المال و اموال عمومی خبر داد و گفت: متهمین روانه زندان شدند.

به گزارش شجرنیوز از ری، آرش ناصر پیرسرایی رئیس حوزه قضایی کهریزک، با اشاره به نظارت جدی دستگاه قضایی بر عملکرد مدیران ادارات اظهار داشت: از یک ماه پیش پرونده تخلف دو کارمند از بخشداری کهریزک در حال بررسی بود و در نهایت با اثبات عدله کافی دستور جلب صادر و متهمین دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه دستگیری کارکنان بخشداری کهریزک توسط ضابطان قضایی حوزه قضایی بخش کهریزک انجام شده است افزود: فعلاً 2 نفر از کارکنان این بخشداری بازداشت و روانه زندان شدند اما احتمال دستگیری افراد بیشتری نیز وجود دارد.

رئیس حوزه قضایی کهریزک در ادامه گفت: اختلاس، سوءاستفاده مالی، تضییع حقوق بیت‌المال و اموال عمومی جزو تخلفات درج شده در پرونده متهمین است و دو نفر دستگیر شده روز گذشته در حوزه قضایی بخش کهریزک تفهیم اتهام و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

پیرسرایی در پایان خاطرنشان کرد: روش اختلاس، میزان این تخلفات و جزئیات دیگری از پرونده هنوز مشخص نیست و پس از انجام کارشناسی‌های دقیق و تکمیل تحقیقات اطلاع‌رسانی خواهد شد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.