لژیونرهااخبارورزش

طارمی جانشین زلاتان در میلان؟

میلان برای پر کردن جای خالی زلاتان به ۳ مهاجم روی آورده است که مهدی طارمی نیز در بین آن‌هاست.

به گزارش شجرنیوز، روسونری بعد از خداحافظی زلاتان ایبراهیموویچ به دنبال یک مهاجم جدید است تا در کنار رافائل لیائو و اولیویه ژیرو باشد. اکنون همه نگاه‌ها به مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو است.

دیووک اوریگی مثل چارلز دی کتلار خوب ظاهر نشده است. علاوه بر این اولیویه ژیرو پا به سن گذاشته شده است و به همین دلیل میلان باید یک مهاجم گلزن در تابستان جذب کند. طبق گزارش گاتزتا دلو اسپورت، روسونری سه نام را هدف قرار داده است. اولین گزینه مارکوس تورام، پسر لیلیان تورام فرانسوی است که در بوروسیا مونشن گلادباخ بازی کرد.

رقابت سختی برای جذب این بازیکن فرانسوی وجود دارد و پاری سن ژرمن سخت به دنبال او است. در صورت ناکامی در جذب این بازیکن، میلان به سراغ دو گزینه دیگر خواهد رفت. جانلوکا اسکاماکا از وستهم و مهدی طارمی از پورتو دیگر گزینه‌ها هستند.

مهدی طارمی فصل قبل ۲۲ گل در لیگ به ثمر رساند و با وجود آن که جوان نیست و ۳۰ سال سن دارد ولی می‌تواند مکمل خوبی برای تیم پیولی باشد. قرارداد او در سال ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد و به همین دلیل پورتو نمی‌تواند مبلغ زیادی برای او بخواهد. البته نباید فراموش کرد که پورتو مطمئناً یکی از بهترین بازیکنان خود را به راحتی نمی‌فروشد.

مهدی طارمی توانست در هفته پایانی لیگ پرتغال برابر ویتوریا گیمارش گلزنی کند و به این ترتیب شمار گل‌های خود را در این فصل در لیگ پرتغال به ۲۲ گل برساند تا عنوان آقای گلی این فصل رقابت‌های لیگ پرتغال را به دست بیاورد.

مهدی طارمی در ورزشگاه دراگائو جایزه آقای گلی در لیگ پرتغال را دریافت کرد. مهدی طارمی با ۲۲ گل و سه گل بیش‌تر از گونچالو راموس از بنفیکا بهترین گلزن لیگ شد.

قرارداد مهدی طارمی تابستان ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد ولی احتمال فروش او نیز مطرح شده است؛ چرا که اگر پورتو قصد درآمدزایی داشته باشد تنها تابستان امسال فرصت دارد بازیکن ایرانی‌اش را بفروشد در غیر این صورت طارمی بازیکن آزاد خواهد شد و می‌تواند تیم بعدی خود را انتخاب کند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایسنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.