اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

فرماندار بهارستان: سفر رئیس جمهور به بهارستان مشکلات شهرستان را مرتفع می کند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: سفر رئیس جمهور به این شهرستان که از محرومیت و مشکلات فراوانی رنج می برد، بسیاری از مشکلات و مسائل ساکنان بهارستان را مرتفع می سازد.

فرماندار بهارستان: سفر رئیس جمهور به بهارستان مشکلات شهرستان را مرتفع می کند

به گزارش شجرنیوز از بهارستان، عبدالله نوحی افزود: آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور روز پنجشنبه میهمان مردم شهرستان بهارستان در جنوب غربی استان تهران خواهد بود.

وی یادآور شد: در این سفر نیم روزه، رئیس جمهور ضمن بازدید از برخی پروژه های نیمه تمام و صنایع، در شورای اداری و اجتماع مردمی حاضر می شود.

نوحی تاکید کرد: بهارستان محروم ترین و کم برخوردار ترین شهرستان استان تهران است که امید می رود حضور رئیس جمهور محترم نقطه عطفی برای حل مشکلات این منطقه باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: جزئیات سفر و بازدیدهای رئیس جمهور هنوز مشخص نیست اما آمادگی کامل برای استقبال از رئیس قوه مجریه در این شهرستان وجود دارد.

بازدید از پروژه‌های در حال احداث، شرکت در جلسه شورای اداری و دیدار عمومی با مردم از جمله برنامه‌های سفر نیم روزی رئیس جمهور به شهرستان بهارستان خواهد بود.

شهرستان بهارستان در جنوب غرب استان تهران است که از سال ۱۳۸۹ با ترکیب بخش‌های گلستان و بوستان (نسیم شهر) از شهرستان رباط کریم مستقل شد و اکنون جمعیت آن نزدیک به یک میلیون نفر می رسد.

رئیس جمهور پیش از این به شهرستان های اسلامشهر، رباط کریم، ورامین، قرچک ،پاکدشت، پیشوا، شهریار، شهرقدس، ملارد و پردیس استان تهران سفر کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.