اخبار شهرستان ریاخبارخبر مهمدر استان

فوت فوتبالیست جوان شهر ری براثر برخورد وحشتناک در لیگ برتر نوجوانان تهران

نزدیک به یک هفته امیدواری برای به هوش آمدن فرزند پدر و مادری که خانه و زندگی‌شان را وقف او کرده بودند، به جایی نرسید.

به گزارش شجرنیوز از ری، دقیقه 75 یکی از دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر نوجوانان تهران با اتفاقی تلخ و ناراحت کننده همراه شد؛ جایی که علی نوبخت مدافع تیم فوتبال احسان شهرری آخرین ضربه سرش را برای دفاع از تیمی که در آن عضویت داشت زد و پس از چند صدم ثانیه ضربه سهمگینی به گیج‌گاه او وارد شد که او را بلافاصله بیهوش کرد.

گفته می‌شود نوبخت پس از این برخورد سنگین که سبب قفل شدن دهانش می‌شود، حرکت کوچک و گذرایی در بدنش احساس شده است، اما با وجود تلاش پزشکان و حضور به موقع اورژانس برای انتقال مدافع تیم فوتبال احسان شهر ری به بیمارستان، این اتفاق دیگر برای او تکرار نمی‌شود.
درنهایت پزشکان پس از یک هفته مراقبت‌های پزشکی از بازگشت علی نوبخت به زندگی ناامید شده‌اند و روز گذشته دستگاه‌های متصل به بدن این ورزشکار قطع می‌شود و این فوتبالیست از دنیا می‌رود.

محمد سیانکی مربی تیم فوتبال احسان شهرری که در یک هفته قبل پیگیر وضعیت بازیکن خود بوده، در گفت‌وگویی با “ورزش‌ سه” در حالی که از نظر روحی کاملا به هم ریخته بود و تیمش به همین دلیل در بازی امروز لیگ برتر نوجوانان تهران شرکت نکرد، علی نوبخت را یکی از بهترین شاگردانش در دوران مربیگری توصیف کرد.

پدر و مادر علی نوبخت با امید تحقق رویاهای خودشان و تنها پسرشان از آمل به تهران کوچ کردند تا شاید در فضایی بهتر مقدمات تبدیل شدن علی را به یک فوتبالیست بزرگ و حتی ملی‌پوش فراهم کنند، اما حالا آن‌ها مانده‌اند و دو دختر کوچک‌تر از علی و یک ضایعه غمبار که مسیر زندگی‌شان را دوباره عوض خواهد کرد.

علی نوبخت آرزوهای زیادی در سر داشته که عضویت در تیم نونهالان سایپا و بازی در احسان ری اولین‌ تلاش‌هایش برای محقق کردنشان بوده است، اما دست سرنوشت انگار داستان را برایش طور دیگری نوشته بود.

فوت فوتبالیست جوان شهر ری

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ورزش سه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.