مجلس و دولتاخبارخبر مهمسیاست

محسن منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهور شد

سخنگوی دولت گفت: یک جوان دیگر به ترکیب هیات دولت اضافه شد و محسن منصوری استاندار تهران با حکم آیت‌الله رئیسی به عنوان معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری انتخاب شد.

محسن منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهور شد

به گزارش شجرنیوز، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری خود که صبح امروز سه‌شنبه ۱۰ آبان برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی شیراز و اغتشاشات اخیر گفت: اجتماع پر شور مردم در شهرهای مختلف در تشییع پیکر شهدای اخیر و محکومیت اغتشاشات، نشان می‌دهد مردم مخالف آشوب هستند و دست رد به تلاش‌های همه‌جانبه دشمنان زدند.

وی با اشاره به شعار سال اظهار کرد: در حوزه تولید وقتی اقدامات نتیجه داشته باشد، هم زمان کمک می کند حجم عظیم نقدینگی در کشور به سمت تولید برود و در گذر زمان هم به افزایش رفاه مردم کمک می‌کند، از این منظر توجه به شاخص‌های تولیدی کشور بسیار مهم است.

سخنگوی دولت ادامه داد: تولید ناخالص داخلی ما در ۳ ماهه ابتدایی امسال رشد ۳,۱ داشت و رشد بخش صنعت در همان زمان ۵,۱ درصد رشد داشتیم. در بخش فولاد نیز رشد ۹,۹ درصدی داشتیم.

وی افزود: ما در تولید ۵۰۰ محصول تجهیزات پزشکی، ۲۵ درصد افزایش صدور پروانه تولید داشتیم. در صنعت کاغذ نیز که دولت وعده خودکفایی داده بود، امسال تا جای ممکن کاغذ کتب درسی از تولید داخلی استفاده شد و بسیاری از کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل به همین دلیل فعال شدند که در پنج ماه ابتدایی امسال ۶,۶ درصد رشد در این زمینه داشتیم. در ساخت تلویزیون نیز پنج ماه ابتدایی امسال ۲۵ درصد رشد داشتیم.

سخنگوی دولت خبر داد: یک جوان دیگر به ترکیب هیات دولت اضافه شد و آقای محسن منصوری با حکم رئیس جمهور به عنوان معاون اجرایی به سرپرستی نهاد ریاست جمهوری انتخاب شدند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.