اخبار شهرستان ریاخبارخبر مهمدر استان

پرونده درگیری و تیراندازی دولت آباد ری به سرانجام رسید

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری یکی از اراذل اوباش محدوده دولت آباد خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کلت کمری و ۲ خشاب به همراه ۲ تیر جنگی، خبر داد.

به گزارش شجرنیوز از ری، سرهنگ حسینعلی ابن علی در این باره گفت: در پی یک فقره درگیری یکی از اراذل و اوباش در محدوده دولت آباد و مجروح کردن سه نفر از شهروندان، موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و تخصصی متهم در یکی از شهرستان های استان البرز شناسایی و پس از انجام هماهنگی های لازم عوامل عملیات آن پلیس به موقعیت اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ ابن علی با اشاره به اینکه متهم در ابتدا اتهامات خود را نپذیرفت سرانجام با مستندات و ادله موجود و همچنین کشف یک قبضه سلاح کلت کمری جنگی به همراه ۲ خشاب و ۲تیر جنگی در مخفیگاه وی به بزه ارتکابی اعتراف کرد، گفت:پس از تکمیل پرونده و پایان تحقیقات متهم به مراجع قضائی اعزام و سپس با قرار مناسب روانه زندان شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود به نارضایتی مردم در این خصوص اشاره و خاطرنشان کرد: تمام تلاش مجموعه انتظامی برای برقرای نظم و امنیت در جامعه است.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری همچنین از دستگیری سارق دینام کولر های صنعتی کارگاه های محدوده حسن آباد فشافویه خبر داد و گفت: متهم به ۵۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.