اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

کاهش ۳۷ درصدی جرایم نسبت به نوروز سال گذشته در شهرقدس

قدس- فرمانده انتظامی قدس از کاهش ۳۷ درصدی جرایم نسبت به نوروز سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شجرنیوز از شهرقدس، سرهنگ سید نظام موسوی فرمانده انتظامی قدس صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در نیمه اول تعطیلات نوروزی پلیس شهرقدس علی رغم افزایش هشت درصدی تماس‌های مردمی و نیازهای پلیسی آنان، ضمن واکنش سریع به مطالبات امداد خواهان رسیدگی سریع کرد.

فرمانده انتظامی قدس ادامه داد: همچنین با اجرای طرح‌های متعدد امنیت اجتماعی و انجام تورهای ایست و بازرسی، جمع آوری معتادان متجاهر، کنترل مجرمین سابقه دار و… پلیس موفق به ثبت رکورد کاهش ۳۷ درصدی در همه جرایم شد.

موسوی اضافه کرد: در مدت هشت روزه تعطیلات نوروزی علاوه بر کاهش وقوع، در بحث کشفیات و دستگیری‌ها توفیقات خوبی حاصل شد، که نوید دهنده ارتقای احساس امنیت در جامعه برای سال جاری خواهد بود.

فرمانده انتظامی قدس ادامه داد: در نیمه اول تعطیلات نورزی، تعداد ۱۱۶ نفر معتاد متجاهر که عمدتاً دارای سوابق هستند، جمع آوری و به مراکز بازپروری انتقال شده و بیش از ۷۰ نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر و مقادیر قابل توجهی انواع مواد مخدر کشف شد، که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد قابل ملاحظه‌ای را شاهد بودیم.

موسوی با اشاره به کاهش جرایم در حوزه پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: با پایش مداوم و لحظه‌ای دوربین‌های ثبت تخلفات و اعمال قانون خودروهای متخلف، توقیف ساعتی خودروهای با تخلفات حادثه ساز، برخورد با راکبان موتور سیکلت های متخلف، آموزش شهروندان با استفاده از تبلیغات گسترده میدانی و توزیع تراکت و بروشورهای آموزشی و سایر اقدامات بازدارنده توسط مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی، شاهد کاهش محسوس جرایم در این ایام بودیم.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.