حقوقی و قضاییاخبارجامعه

کشف خرماهای تریاکی در اتوبان آزادگان

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف ۱۸۰ کیلوگرم مخدر تریاک تریاک از دو قاچاقچی موادمخدر در اتوبان آزادگان خبرداد.

به گزارش گروه جامعه شجرنیوز، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس مبارزه با موادمخر تهران بزرگ با رصد و پیگیری‌های شبانه‌روزی و فعال‌سازی گشت‌های آشکار و پنهان در محورها و بزرگراه‌های منتهی به پایتخت به یک کامیون که در حال حرکت با دو سرنشین در حوالی بزرگراه آزادگان بود، مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی با اشاره توقیف خودرو و انجام بازرسی از آن اظهارکرد:‌ با توقف خودرو، ماموران اقدام به بازرسی از قسمت بار آن کردند که در جریان آن ۱۸۰ کیلوگرم تریاک که در بسته بندی های مختلف بار خرما جاساز شده بود کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه راننده و سرنشین این کامیون دستگیر شدند، گفت: دو متهم به همراه کامیون مذکور و موادمخدر کشف شده به مقر انتظامی منتقل شدند. این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کردند.

باباپور با بیان اینکه دو متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند، گفت: تحقیقات تکمیلی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در این خصوص همچنان ادامه دارد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: خبرآنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.