اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

کشف ۱۷۹۵ قبضه انواع سلاح گرم و سرد در بهارستان

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: یک هزار و ۷۹۵ قبضه انواع سلاح گرم و سرد از مخلین نظم عمومی جامعه در بهارستان کشف و بنا بر نظارت‌های انجام شده قاپ زنی در بهارستان ۲۸ درصد کاهش یافته است.

کشف ۱۷۹۵ قبضه انواع سلاح گرم و سرد در بهارستان

به گزارش شجرنیوز از بهارستان، سردار کیوان ظهیری صبح امروز در طرح نمایشگاه امنیت محله محور اقتدار شهرستان بهارستان با اشاره به اجرای 103 حکم قضایی در بهارستان اظهار داشت: 133 سارق و مال‌خر در طرح امنیت محله محور دستگیر و 222 مال سرقتی از سارقین کشف شد.

وی با بیان اینکه 25 دستگاه موتورسیکلت و خودرو سرقتی در بهارستان کشف شد افزود: برخی اصناف در این شهرستان اقدام به تخلف می‌کردند که پلیس با قهوه‌خانه‌ها، سمساری‌ها و عطاری‌های متخلف برخورد کرد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به برگزاری طرح‌های مختلف در جهت برقراری امنیت گفت: 1795 قبضه انواع سلاح گرم و سرد شامل اسلحه، قمه، دشنه و شمشیر از مخلین نظم عمومی جامعه کشف شده است.

ظهیری به دستگیری و شناسایی واحدهای صنفی ضایعاتی متخلف در بهارستان اشاره کرد و افزود: این واحدهای صنفی تأسیسات شهری و منازل مسکونی و تجاری سرقتی را از سارقین خریداری می‌کردند که با آن‌ها قاطعانه برخورد شده است.

وی با بیان اینکه کاهش قابل توجهی در حوزه سرقت با ساماندهی سمساری‌ها در بهارستان ثبت شده است اضافه کرد: قاپ زنی در بهارستان 28 درصد و سرقت از اماکن تجاری بیش از 20 درصد کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران به کاهش 57 درصدی درگیری و نزاع در بهارستان اشاره و تصریح کرد: 1270 نفر از معتادین متجاهر در این شهرستان جمع‌آوری و تحویل کمپ‌های بازپروری‌شده است.

ظهیری به دستگیری 1270 خرده فروش مواد مخدر در بهارستان اشاره کرد و گفت: پلیس برخورد جدی با سوداگران مرگ را در اولویت قرار داده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با تأکید بر برخورد قاطع با مخلین نظم و امنیت در جامعه خاطرنشان کرد: کشف 1795 سلاح سرد و گرم حاصل زحمات پلیس در طرح‌های مختلف است که نشان از برخورد با اراذل و اوباش است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.