اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

یک واحد تفکیک زباله آلاینده در شهرقدس پلمب شد

شهرقدس- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس از پلمب یک واحد تفکیک زباله آلاینده و غیرمجاز با حکم قضایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شجرنیوز از شهرقدس، زهرا خلیلی رئیس اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان روز سه شنبه در این باره به خبرنگاران گفت: در پی شکایت شهروندان از یک واحد تفکیک زباله واقع در هفت جوی این شهرستان، کارشناسان این اداره نسبت به پایش و بررسی وضعیت زیست محیطی محل مورد نظر اقدام کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی انجام شده آلودگی واحد مورد نظر برای کارشناسان اداره محرز شد، اظهار داشت: بر همین اساس ضمن ابلاغ تذکرات زیست محیطی نسبت به تشکیل پرونده قضایی برای مسئول واحد اقدام و پیگیری های لازم در این خصوص صورت پذیرفت.

این مسئول ضمن قدردانی از مراجع قضایی شهرستان، خاطرنشان کرد: با حکم مرجع قضایی و با حضور ماموران نیروی انتظامی نسبت به پلمب مرکز تفکیک زباله غیر مجاز و آلاینده اقدام شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس با اشاره به اینکه در راستای صیانت از محیط زیست و حفظ سلامت مردم با فعالیت واحدهای آلاینده در این شهرستان مطابق قانون برخورد خواهد شد، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف محیط زیستی، بلافاصله موضوع را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اطلاع دهند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.