اخبار شهر پرنداخباراخبار شهرستان رباط کریمخبر مهمدر استان

۴هزار واحد از پروژه‌ نهضت ملی پرند در انتظار تأمین زیرساخت

رباط کریم- مدیرعامل شرکت عمران پرند گفت: از پروژه‌های نهضت ملی در شهر پرند، حدود ۴ هزار واحد آماده بهره‌برداری است که به‌شرط تأمین زیرساخت‌ها طی ماه‌های آینده تحویل متقاضیان خواهد شد.

به گزارش شجرنیوز از پرند، آرش صیادی در جمع متقاضیان خوش‌حساب نهضت ملی مسکن با اشاره به اتمام عملیات عمرانی پروژه 304 واحدی ایلیا سازه پارت با 19 بلوک در فاز 6 شهر پرند، اظهار داشت: نخستین نسل پروژه‌های نهضت ملی پرند در دولت انقلابی سیزدهم به‌شرط تأمین زیرساخت‌ها آماده بهره‌برداری است و طی دو ماه آینده تحویل متقاضیان می‌شود.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی در شهر پرند افزود: از مجموع 33 هزار و 500 واحد مسکن که در شهر جدید پرند در قالب طرح نهضت ملی مسکن عملیات اجرایی آن آغاز شده است، بنا به تاریخ قرارداد، هر پروژه پیشرفت فیزیکی مختلف دارد.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به پیگیری شرکت عمران و استانداری برای تأمین زیرساخت‌ها تصریح کرد: از مجموع 33 هزار و 500 واحد مسکونی شهر پرند، پروژه ایلیا سازه پارت با پیشرفت فیزیکی 95 درصد پس از نصب انشعابات آب و برق و گاز و محوطه‌سازی پروژه به مرحله تحویل واحدهای مسکونی طی دو ماه آینده خواهد رسید.

صیادی عنوان کرد: از مجموع پروژه‌های نهضت ملی در شهر پرند حدود 4 هزار واحد آماده بهره‌برداری است که به‌شرط تأمین زیرساخت‌ها طی ماه‌های آینده تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون همکاران ما در شرکت عمران فرآیند صدور قراردادهای تحویل را آغاز کرده‌اند، بیان کرد: ساخت این پروژه حدود 2 سال زمان برده و تنها محوطه‌سازی آن باقی‌مانده است که ابتدا می‌بایست انشعابات انجام شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند یادآور شد: با پیگیری‌های خیلی خوبی که داشتیم همچنین طی جلساتی که با حضور معاون عمرانی استانداری، جهت تأمین خدمات زیربنایی به دستگاه‌های متولی تأکید شده است، امیدواریم هر چه زودتر انشعابات این پروژه‌ها انجام شود تا ما طبق وعده خود به مردم عمل کنیم و واحد‌های آماده را تا اواخر خردادماه سال جاری تحویل متقاضیان نماییم.

صیادی در جمع مالکان خوش‌حساب از حضور مالکان در این جلسه ابراز امیدواری کرد و گفت: یکی از شیرین‌ترین لحظاتی که ما در شرکت عمران داریم رسیدن پروژه‌های ساخت به مرحله افتتاح است و ساکن شدن مردم در واحدهایی که متقاضی آن بودند بارقه امیدی هست که می‌توانند در خانه‌ای که متعلق به خودشان هست ساکن شوند.

وی بیان کرد: ابتکاری که همکاران ما در حوزه مسکن و روابط عمومی انجام دادند، دعوت از مردم عزیز و مالکان واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن پرند برای بازدید از پروژه‌های خود بود که در این جلسه عمدتاً از افراد خوش‌حساب دعوت شده است و خوشبختانه با همکاری خوب سازنده و مالکان خوش‌حساب که واریزی خود را به موقع پرداخت کردید، به‌زودی شاهد بهره‌برداری از این پروژه خواهیم بود همچنین بازدید سایر متقاضیان خوش‌حساب در دستور کار قرار دارد و طی ماه‌های آینده از روند احداث واحد مسکونی خود مطلع خواهند شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند در پایان خاطرنشان کرد: وزیر راه به همه استان‌ها تکلیف کردند که برنامه‌های اجرایی به‌منظور افتتاح مسکن نهضت ملی را طوری تنظیم کنند که در سال 1403 در سطح کشور بتوانیم هرماهه افتتاحیه داشته باشیم، بنابراین ما در شهر پرند نیز برنامه اجرایی خود را تا پایان سال به وزارت راه و شهرسازی ارائه کرده‌ایم تا با اخبار خوب در سال 1403 بتوانیم کام مردم را شیرین کنیم و بسیار امیدوار هستم که امسال در حوزه نهضت ملی مسکن اتفاقات خوبی صورت می‌پذیرد.

گفتنی است در پایان این مراسم متقاضیان خوش حساب نهضت ملی مسکن از واحد‌های خود در فاز 6 پرند بازدید کردند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.