اخبار شهرستان ریاخبارخبر مهمدر استان

سقوط 5 دکل برقی در شهرک صنعتی شمس آباد/ روزانه 8 فیدر برق قطع می‌شود

شهرری- مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی شمس آباد گفت: در پی سقوط 5 دکل تامین برق شهرک صنعتی شمس آباد، روزانه 8 فیدر برق در کارخانه‌ها قطع می‌شود.

به گزارش شجرنیوز از ری، مسلم ولی پور مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی شمس آباد اظهار کرد: روز چهارشنبه هفته گذشته بر اثر وزش باد و طوفان شدید در ساعت حدود 15 عصر در منطقه و سقوط دکل‌ها، برق شهرک صنعتی شمس آباد قطع شد.

وی گفت: در پی قطعی برق، با معاون وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای استان تهران از محل بازدید کردیم و طبق مشاهدات، تعداد 5 دکل از دکل‌هایی که برق واحدهای شهرک صنعتی شمس آباد را تأمین می‌کردند در ضلع جنوبی شهرک سقوط کرده بودند.

مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی شمس آباد افزود: به دلیل سقوط دکل‌ها، طبق برنامه زمان بندی روزانه 8 فیدر از خطوطی که برق کارخانه‌ها را تامین می‌کنند، قطع می‌شوند و بر این اساس تعدادی از واحدها از ساعت 7 تا 13 و تعدادی دیگر از ساعت 13 تا 17 برق ندارند.

ولی پور در ادامه بیان کرد: روز گذشته نیز بازدیدی از محل حادثه داشتیم که تا به امروز 3 دکل، علم شده و طبق گفته شرکت برق منطقه‌ای استان تهران، تا روز جمعه هفته جاری مشکل به طور کامل رفع خواهد شد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.